Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki a szimpatikusabb? Morvai...

Ki a szimpatikusabb? Morvai Krisztina vagy Lendvai Ildikó?

Figyelt kérdés
és miért?
2010. máj. 4. 09:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Hát én Lendvait egy életre megutáltam, inkább a Morvai. Lendvai azt nyilatkozta, hogy a politikusoknak "üvegzsebet" csinálnak, nehogy lopjanak. Azt ő is össze-vissza csalt, azt az egésből nem lett semmi.
2010. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Morvai. Ez egyértelmű. Minden normális ember ugyanígy gondolja, még ha nem is szereti éppen a stílusa miatt.


Ok: Lendvaitól a belem is kifordul már, a hazugságaitól, az álszentségétől, a "demokrácia védelmében" kampányától. És ugye a komcsi múltja miatt is. De már úgy az egész személye hányingerrel tölt el.


Morvai: kiáll a nemzetért, az emberekért, és nem a felsőbb hatalom csicskása. Nem hazudozik, van gerince. Bár engem a stílusa egyáltalán nem zavar, sőt rá is fér az országra, hogy legyen legalább egy ilyen politikusunk, teljességgel megértem ha másoknak nem bírja a gyomra az "erőszakos" kommunikcióját.

2010. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Morvai Krisztina sokkal szimpatikusabb, mondjuk nem igazán jön be a stílusa, de komolyan mondom Lendvai Ildikónál még a Ferenc testvér is normálisabb. Még egy ilyen botokszmanó vén komcsik*rva nincs.
2010. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem Lendvai a szimpatikusabb... Morvai hiteltelen (szélsőbalról szélsőjobbra...)
2010. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Egyikük sem szimpatikus. Mindig úgy hajlanak, ahogy a szél fúj...
2010. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Morvainak mi köze a szélsőbalhoz? De még a szélsőjobbot sem értem. Mindegy felesleges vitatkoznom, úgyse tudod bebizonyítani hogy szélsőséges párt lenne a jobbik, vagy Morvai szélsőséges lenne-e.
2010. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Egyik sem.De ha kettő közül kellene választani,akkor csakis Lendvai. Morvai eg ostoba,országot lejárató nő.
2010. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
egyik sem. de ha választani kell, akkor Lendvai.
2010. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
A szemeidet nyomják ki, vagy a lábaidat vágják le, melyik a szimpatikusabb?
2010. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

1.) Lendvai, mert az MSZP-re szavaztam.

2.) Van egy eléggé idétlen közmondás féle (Idétlen, de ne felejtsük el, a közmondások mindig bölcsességet takarnak, nagyon érthetően, tömören megfogalmazva): >>Villamos alatt fekvő, láb nélküli ember mosolya nem biztos, hogy őszinte.<<

Morvai lábát szerencsére nem vágta le a villamos, de a mosolya nem őszinte!! Sőt, az ország sorskérdéseihez nem is illik ez a vigyor. Neki nincs "piárosa", aki felhívná erre a figyelmet?

2010. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!