Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Zsidó vagy nem? Morvai Kriszti...

Zsidó vagy nem? Morvai Krisztina zsidó származású vagy nem? És a férje? És a gyerekei?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 07:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Az anyja volt zsidó( valószínű,hogy ő is az volt).A férje zsidó,a gyerekei nem biztos.
2010. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%
Ki a f@szt érdekel, hogy zsidó-e vagy sem? Ha tesz valamit majd, akkor felőlem aztán arab terrorista is lehet.
2010. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
A rasszizmus a világ legnagyobb idiótasága. Rabszolgáknak való.
2010. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%

Nem "zsidó" - mivel manapság a zsidó szó a kizsákmányolás, elanyagiasodás, stb. szinonimájává vált. Ilyen értelemben nem "zsidó".

Hogy vallási értelemben micsoda, az szerintem a kutyát nem érdekli (maximum a tudatlan parasztokat és a divatskinhead-eket), ha olyat tesz, ami jó.



Ugyanez a cigányoknál is. Szintén szinonimává vált mára a szó: "cigány = koszos, büdös, kötekedő, gyilkos, rabló...." ...

Mert mindkét helyzetnél valóban azért vannak beskatulyáva, azért lett szinonima a 'nevük'(erre nem tudtam jobb szót), mert a többség olyan. Hangsúlyozom: a többség - ami magában hordozza azt, hogy van kivétel...

2010. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem mindegy?
2010. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
20%
Csesz'meg, nem mindegy?!
2010. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
11%
De miért? Magyarázd már meg észérvekkel!
2010. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Örüljünk együtt a sok értelmes válasznak.

A kérdező kíváncsi, ezért tette fel a kérdést. Ha nem tetszik, lépj odébb. Klikk.


Az elsőre annyit reagálnék, hogy ha az anyja zsidó volt, akkor ő is és a gyerekei is azok, hiszen anyai ágon megy tovább.

De azt nem tudom, hogy az anyukája az (volt)-e.

2010. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
24%
Hát én is kíváncsi vagyok, azért kérdeztem vissza! Ha neked ez nem tetszik, akkor klikk stb., stb.
2010. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ha kíváncsi vagy, írj ki új kérdést és ne offold szét másét.
2010. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!