Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Zsidó vagy nem? Morvai Kriszti...

Zsidó vagy nem? Morvai Krisztina zsidó származású vagy nem? És a férje? És a gyerekei?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 07:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
30%
Nem off-oltam szét, hiszen a témához tartozik. Ezeken az oldalakon gyakran normális párbeszéd folyik a kérdező és a válaszolók között. Nem értem mi a problémád?
2010. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
35%
7 válaszból 2 érdemi. Hát ha ez nem a szétoffolás, akkor semmi se az...
2010. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ne szólj bele többet! Én 1x-szer kérdeztem vissza, te pedig mindenbe belekötöttél.
2010. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
27%

Nekem aztán tökmindegy, hogy zsidó-e. De ha a Baló György zsidó, és tegyük fel a gyerekek nem zsidó vallásúak, ilyen esetben a második VH-ban vitték az egész családot a mocskos nácik. Szóval Morvai jobban tenné ha nem magunkfajtázna állandóan mert nem áll jól neki.


Nekem viszont állna ha bepucsítana elém.

:)

2010. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
14%
Mit számít ez? Ő is ember.
2010. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nos úgy látom, a kérdés kis zavart okozott.

"Technikailag" vagyok kíváncsi a dologra: Morvai Krisztina zsidó vállású vagy nem.

Csupán ennyi: igen vagy nem.

2010. ápr. 7. 11:04
 17/36 A kérdező kommentje:

bocsi, elírtam a kérdést

tehát zsidó vallású vagy nem

2010. ápr. 7. 11:10
 18/36 anonim ***** válasza:
37%

nem zsidó...és a gyerekei sem (anyai ág, ugye.)

Honnan vetted?

2010. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%
Volt egy zsidó ismerősöm, már nem tartjuk a kapcsolatot, ő azt mondta, hogy a vallásuk anyai ágon öröklődik, tehát ha valakinek az anyukája zsidó, akkor ő is, ott nincs olyan, hogy keresztelés, mint a keresztény vallásban. Nem tudom, hogy Morvai Krisztina anyukája zsidó-e, ha igen, ő is, ha nem, akkor ő sem. Egyébként pedig ha pl. keresztény valláshoz akar tartozni, megkeresztelkedik, és már keresztény is (az első keresztények között is volt, aki zsidóként keresztelkedett meg kereszténnyé). A többi vallást nem tudom, hogy működik.
2010. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
25%
Nem tök mindegy, hogy valaki zsidó-e vagy sem?
2010. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!