Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek Lakatos Zsolt bűnös?

Szerintetek Lakatos Zsolt bűnös?

Figyelt kérdés

Mint ismeretes, a Fidesz gyöngyösi önkormányzati képviselőjét orgazdasággal gyanúsítják. Lakatos Zsolt képviselő lakásán nagy értékű szerszámgépeket találtak, amelyek egy április 11-én történt betörésből származnak.


Szerintetek ártatlan L. Zsolt?


2010. ápr. 19. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem voltam ott, nem tudom.
2010. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, nem vagyok nyomozó, sem bíró.
2010. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első kérdés az, hogy mit reagált rá?
2010. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Némi köze van hozzá az biztos!Majd kiderül,hogy mennyi!Reméljük!!!!
2010. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Éppen azért kérdeztem úgy, hogy "szerintetek"

Nagy valószínűséggel számítottam rá, hogy nem az a nyomozó fog válaszolni rá, aki az ügyet intézi.


De szerintem a kérdésben "szerintetek" benne volt minden.

2010. ápr. 19. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
A neve alapján én mindenképp elitélném. :)
2010. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nagy valószínűséggel számítottam rá, hogy nem az a nyomozó fog válaszolni rá, aki az ügyet intézi."


- Úri ember pedig úgy válaszol akkor, hogy nem tudja. A legkevésbé sem elegáns, amikor ilyenkor elkezd az ember fröcsögni, hogy "na, ez is bűnöző", pedig még semmi részletet nem tudni.

2010. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Semmi részletet nem tudni? Hát szerintem elég egyértelmű, hogy a lakásán találták meg az eltulajdonított tárgyakat.


Ennél nagyobb részletet lehet nem is fogunk megtudni, bár lehet közzé teszik az ellopott gépek gyári számát - ha erre gondolsz.

2010. ápr. 19. 18:09
 9/9 anonim válasza:
Lakatos mióta fideszes? nem független kisebbségi képviselő? Ha meg bűnös remélem penderítik :D
2010. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!