Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor fogják fiatal ambíciózus...

Mikor fogják fiatal ambíciózus, meg nem rontott politikusaok átvenni az idősebbektől ( merkel mama, orbán apó) a stafétabotot? Vagy ezek az öregek már annyira bebetonozták magukat hogy csak nyugdíjba vonulásukkor lépnek vissza?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha másra lesz az embereknek igényük.
2016. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz olyan közöttük aki több választoval tudja elhitetni, hogy ö a jo megoldás.
2016. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, illetve nem feltétlen baj, hogy az idő hozza a tapasztalatot. Sokan nem is szavaznának egy fiatalokból álló párta, mert nincs elég tapasztalatuk.

Persze tudjuk jól ( főként mi, a fiatalok ), hogy egy idősebb, 40+ -os, "előző rendszerbeli" ember nem fog változást hozni, ahhoz fiatalok kellenek, akik modern szemlélettel látják a világot és hajlanak az új dolgok és a reformok felé.

Na de te hol látsz ilyen fiatal politikusokat?

( Néhány jelölt ( 3-4 ember ) itt, gyakorin is van, akiknek vannak jó elképzeléseik és szeretnének politikusok lenni, de ők még többnyire középiskolások, annyi minden történhet még addig amíg befejezik az iskolát meg az egyetemet. )

2016. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan ráébredtek hogy nincs kire szavazni. Hiába fiatal, idős, középkorú, amíg nicns olyan programja ami nem hazugság addig nincs is értelme a szavazatomnak.



Orbán egy aranyközépút, nála a jelenlegi helyzetben csak rosszabb jöhet számításba.

Eddig még sosem szavaztam és nem is fogok, mert nem is érdekel. Egy egyszerű ember vagyok, akármilyen rendszer jön, akárki kormányoz én ugyanannyit és ugyanúgy fogok továbbra is dolgozni.

2016. aug. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!