Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért verték szét a munkát...

Miért verték szét a munkát biztosító gyárak túlnyomó többségét?

Figyelt kérdés

Miért látok sok korábbi gyár romjait az országban sok helyen? Miért kellett mindez? Valaki magyarázza már el legyen szíves. Miért építenek plázákat plázák után a korábbi munkahelyek (gyárak, üzemek) helyére? Munkalehetőségeket miért nem biztosítanak?

Azzal ne jöjjön senki, hogy a magyar termékek nem kellenek, hogy eladhatatlanok, mert ez egész egyszerűen NEM IGAZ.


2010. ápr. 13. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek válaszoltál, de egyetértek abban veled, hogy jól kell elvégezni a munkát stb... Persze a politikusok vannak mi értünk, de az állam elvesz és ad. Csak nem mindegy hogy tesz. Azt nem értem, hogy mit kaptunk mi az elmúlt 8 évben.
2010. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti: azért tegyük hozzá, hogy nem mindent 1989 után adtak el.
2010. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Szia!Akkor segíts neki te is, biztosan többet tudsz ez ügyben,sajnos nekem csak ennyi maradt meg az emlékeimben!Úgy veszem észre, ez a kérdés végre nem a veszekedésről szól!Üdv Neked!
2010. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
74%-os!Hát amit a hatodik gyerek!Apánk f.szát!
2010. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!