Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudom, ez itt nem a reklám...

Tudom, ez itt nem a reklám helye, és nem is reklámnak szánom (nem is én készítettem az oldalt), de talán vannak még bizonytalanok. Megnézik ezt a linket?

Figyelt kérdés

Nagyon esetlen a megfogalmazás, elismerem. De máshogy megfogalmazni nem tudtam.

Én nem kampányolni akarok, és a link sem kampányol egyik párt mellett sem. Viszont a bizonytalanoknak talán segít a döntésben, a hezitálóknak segít megállapodni egyik vagy másik pártnál, az amúgy biztos szavazókat megerősítheti.

[link]


2010. ápr. 8. 11:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Sorrend Fidesz, lmp, jobbik... és az utolsó hál az égnek az mszp. ez tök jó, másnak is megmutatom
2010. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát, az első hely valóban csak annak érdekes, aki nagyon döntésképtelen. De a biztos szavazóknak - mint amilyennek én is tartom magamat - a többi lehet érdekes. De ezt már kifejtettem. :)

Örülök, hogy másoknak is tetszett ez a link. Egyébként én is csak "loptam" egy ismerősömtől, de azóta mindenkinek megmutattam. :D

2010. ápr. 8. 14:13
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Cch... Nekem a Jobbikot dobta ki, nem is értem miért. :D Én a Munkáspártot támogatom, nem a Jobbikot.
2010. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igazán nem értelek titeket... Nem az a kérdés, h egyes tagoknak milyen a politikai beállítottságuk, vagy h kire fognak szavazni. De még ha az is lenne... Akkor sem lenne helye a "ez a válasz nem hasznos" megjegyzésnek. Itt minden válasz hasznos, ha a kérdésre válaszol, vagy ezzel kapcsolatos, és a többit meg én sem pontozom, akkor legyetek szívesek, ti se pontozzátok.

"Nem hasznos" válaszok olyan kérdésekben vannak, mint pl "Hány hetesen kellene elválasztani a kölyökkutyát az anyjától?" - mert aki nem ért hozzá, és hülyeséget ír,az nyilván nem ad hasznos választ.

Na mindegy, nem is fejtegetem ezt tovább...

2010. ápr. 8. 15:52
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a Civil Mozgalom jött ki. Hát... Félek, hogy a kis pártra leadott szavazatok elvesznek.
2010. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ettől én is félek. Viszont az 5 %nál kisebb korláttal nem értek egyet... úgyh más választás nincs, mint h a nagyobb pártok közül kerüljön be vki :D

de a koalíciónak se lennék ellene, ha működne, és nem bomlana fel x hónap után, mint ahogy erre láttunk már példát...

2010. ápr. 8. 19:32
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
Az 5%-nál kisebb korláttal én sem értek egyet, sőt.
2010. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 toteszke ***** válasza:

Kíváncsiságomból fakadóan megnéztem. A végeredményként kapott lista 1. helyezettje számomra nem kérdés.

A végeredmény:

1. Jobbik

2. Civil Mozgalom

3. Fidesz-KDNP

4. MDF

5. MSZP

6. LMP

2010. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én már kitöltöttem egy ilyesmi kérdőívet, és teljesen más sorrendet adott ki, mint ez most, pedig a kérdések nagyon hasonlóak voltak....
2010. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!