Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudom, ez itt nem a reklám...

Tudom, ez itt nem a reklám helye, és nem is reklámnak szánom (nem is én készítettem az oldalt), de talán vannak még bizonytalanok. Megnézik ezt a linket?

Figyelt kérdés

Nagyon esetlen a megfogalmazás, elismerem. De máshogy megfogalmazni nem tudtam.

Én nem kampányolni akarok, és a link sem kampányol egyik párt mellett sem. Viszont a bizonytalanoknak talán segít a döntésben, a hezitálóknak segít megállapodni egyik vagy másik pártnál, az amúgy biztos szavazókat megerősítheti.

[link]


2010. ápr. 8. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Homokszem került a gépezetbe...MSZP-t ajánlottaxD
2010. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

xD nekem épphogy nyert a Fidesz az MSZP előtt.

De úgy kb azért jó

2010. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez lol... sorrend: Fidesz, MDF, Jobbik, Civil, LMP, MSZP.


MDF-re elvből nem, Viktor - bár a druszám -, de nem akarom, hogy 2/3-ad legyen, tehát marad a Jobbik.


Azért köszi :D

2010. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a Jobbikot ajánlják....

jajj most mit tegyek....

2010. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a civil mozgalmat értékelte ki a legjobbra!LOL

Még nem is hallottam róluk.Mindegy úgyse szavazhatok:)

2010. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért nyilván nem reprezentatív a dolog, nálam is érdekes eredményeket hozott pl 2. és 3. helyen, de az első az a formáció volt, amire amúgyis adnám a szavazatomat. :)
2010. ápr. 8. 12:36
 7/19 A kérdező kommentje:
12:30-én is itt hallottam először róluk :D:D:D Így a programjukat se nagyon ismerem, de őszintén megmondva az LMP-jét sem.
2010. ápr. 8. 12:37
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik jött ki:) Így csak megerősített a döntésemben, bár nem volt rá szükségem:)
2010. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egész korrekt, kb úgy is adta a sorrendet, ahogy gondolom.
2010. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem tök jo:D

Bar aki tisztaban van vele, hogy kire szavaz es miert, annak tök felesleges megcsinalnia. Aki meg csak szin alapjan valaszt partot es nem program alapjan na ök tenyleg meglepödhetnek :D

Jobbik-Civil-Fidesz es KDNP-LMP-MDF-MSZP es nalam valoban igy van. Bar az uccso kettö full eselytelen a szavazatomra, mert inkabb nem szavaznek.

Szebb jövöt!

2010. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!