Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg olyan durva lesz a...

Tényleg olyan durva lesz a helyzett M. o. -on, ha a Jobbik kerül hatalomra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt cigányírtásra , polgárháborúra... !
2010. ápr. 5. 22:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Remélem ezt soha nem tudjuk meg. De nem gondolom, hogy ilyesmire készülnének. Abban biztos vagyok, hogy az ország gazdaságát lenulláznák az államadósságok elengedésének és más hasonlóknak az emlegetésével. Senki nem adna nekik hitelt, márpedig a magyar gazdaságot nagy arányban külföldi befektetők finanszírozzák.
2010. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Cigányirtásra nem kerülne sor, mivel a pártban is van cigó... Meg ahhoz eléggé puha p*csűek szerintem.
2010. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha te azt durvának tartod hogy lesz lehetőséget munkahelyet váltani bármikor, javul a közbiztonság és nem kell félned az utcákon, valamint ha durvának tartod hogy nem minimálbérért kell dolgoznod napi 14-16órát akkor igen.
2010. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem kerül, de a parlamentben tanulnak majd egy kis illemtant, hogy kiabálni nem illik stb. és ott ülnek majd 4 évig kussban és tök jól jön nekik majd a képviselői fizetés.
2010. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

"ott ülnek majd 4 évig kussban és tök jól jön nekik majd a képviselői fizetés."


Csak úgy, mint a többi párt melegedni bejáró gombnyomóinak. Azt pedig majd meglátjuk mennyire lesznek "kussban". Mert egyelőre én még egy magyar EP képviselőtől nem láttam annyi felszólalást, mint a Jobbik képviselőitől. Ők miért tudnak ilyen közvetlenek lenni velünk? Miért nem kezelik úgy a választóikat, mint valami hülye gyerekeket, akiknek nyilvánvalóan semmiről nem kell tudniuk?

2010. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Polgárháború? Te melyik bolygón élsz öcsi? XD A JOBBIK melyik programjában szerepel polgárháború? Szerintem csak megakarják tisztítani a közéletet az olyanoktól, akik miatt félsz te is és én is végig menni éjszaka a sötét utcákon.
2010. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Polgárháború akkor lesz, ha NEM a Jobbik kerül hatalomra, hanem a parlamenti egypárt (MSZP-FIDESZ)

Ők tovább szaporítják és védik a cigányokat, míg azok vérszemet nem kapnak és el nem kezdenek tömegesen lemészárolni minket.

Jelenleg is megy a magyarellenes népirtás, most is heti 3-4 magyart megölnek cigányok. Akkor a napi 3-4 lesz az átlagos.

2010. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

A cigányírtás durva dolog?



;D

2010. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Dymo ***** válasza:
100%
mennyi barom van,aki ezt be is nyalja. rettegjetek,mert én már építem a halálcsillagot! egyébként tudtátok hogy chewbacca jobbik tag?
2010. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%

"egyébként tudtátok hogy chewbacca jobbik tag?"


Hát nem lepődnék meg, sok jobbikos hasonlít rá! :))))))))

2010. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!