Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg olyan durva lesz a...

Tényleg olyan durva lesz a helyzett M. o. -on, ha a Jobbik kerül hatalomra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt cigányírtásra , polgárháborúra... !
2010. ápr. 5. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Semmi hasonló nem várható, még akkor sem ha hatalomra kerülnek.

Cigányírtás és polgárháború sem lesz, se erőszakos térítés. Ez mind hülyeség, pedig nem vagyok jobbikos. 4 év alatt a jobbik konszolidálódni fog. Sok helyzetben kénytelenek lesznek kompromisszumot kötni, mert a kiabálás 4 évig nem vezet sehova.

2010. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Inkább az ország megítélése lesz rosszabb.Ennek pedig gazdasági hátránya is lehet.Ha a programjukat megvalósítanák,akkor pedig csődbe menne az ország.
2010. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha csődbe megy, majd kihúzzák, nem kell ezen parázni, amíg van mit enni.
2010. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Ezt egy ugyanilyen hülye kérdésre írtam:


"Láttad már a Silent Hill: A Halott Város c. filmet?

Na, egész Magyarország olyanná fog változni, mint a filmben a város.


Megnyilnak a pokol kapui, és a magyar emberek ilyen szörnyekké fognak változni:


[link]


[link]


[link]


Ezek a torz, sátáni alakok fogják vadászni a cigányokat, zsidókat, csak a kép ellenére SS egyenruha lesz rajtuk.

A folyók kiszáradnak, és vér fog bennük hömpölyögni, az égből hamueső hull majd, és beteríti az emberlakta településeket.


Vannak, akik ennek ellent mondanak, de ők mind szélsőséges nácik! Ne hallgasd meg őket!"



Amúgy polgárháború így is, úgy is lesz, de ahogy elnézem most a magyar emberek katonáskodási/harci képességeit, szerintem a cigányok fogják írtani a magyarokat.

2010. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Isten ments dehogy!!


nem lesznek ilyesmik

2010. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%

"Isten ments dehogy!!


nem lesznek ilyesmik"


Én szóltam előre.

Ha majd bekövetkezik, akkor emlékezzetek vissza a szavaimra. Csak sajnos akkor már késő lesz...

2010. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Látom téged is jól megvezettek...
2010. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

"mert a kiabálás 4 évig nem vezet sehova."


Na látod ebben tévedsz. A fidesz 4 évig kiabált és hála ennek most a 2/3 kopogtat. Itthon ezzel választást lehet nyerni. Ha a kormánypárt továbbra is sunnyogni akar, akkor le fognak bukni mert a jobbik legalább olyan keményen fog 4 évig kiabálni mint a fidesz. és 4 év múlva már elég nagy támogatottságuk lehet.

2010. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%

22:51: Ebben viszont te tévedsz.

Ha a jobbik nem mutat fel valamit 4 év alatt, sokan csalódni fognak és nem erősödni, hanem gyengülni fog a párt. 20, max 25 % pedig nem elég ahhoz, hogy egyedül döntsenek bármiről is.

2010. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem lesz ilyesmi mint amiket írtál!!! Egyszerűen nem értem hogy miért vannak akik ezt hiszik... Nem a TV-ből kéne informálódni, tudja már szinte mindenki. A TV és a rádió, meg a legtöbb újság hazudik mert a jelenlegi kormány talpát nyalja.


Ha a jobbik nyer akkor lesz gazdasági talpraállás, de NEM LESZ cigányírtás meg ilyesmik.


Nem olyan bonyolúlt, értsétek már meg hogy a Jobbik nem fog ilyet tenni.

2010. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!