Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikrajongók nem tudnak...

A jobbikrajongók nem tudnak érvelni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 20:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre számítottam.


Ha bárki is visszanézi az utóbbi válaszokat, jól láthatta, hogy percek leforgása alatt volt hogy több hozzászólás is érkezett. Ugye a téma "A jobbikrajongók nem tudnak érvelni?" nevet kapta, ennek ellenére egy "kényes" kérdés hatására teljesen megszűnt a hozzászólás mindenki részéről.


Most tegye fel magában minden fideszes a kérdést: ki is az, aki nem tud érvelni?


Szebb Jövőt!

2010. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%
TE egy mocskos komonista barom vagy!
2010. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Én jobbikos vagyok, de semmi bajom a zsidókkal! Is igen is tudok mondani neked példát arra, hogy mikor ne ítéltek el cigány bűnözőt. Itt van például Farkas Flórián, aki jelenleg a fidesz táborát "erősíti". Börtönviselt volt, mégis felmentést kapott.


Továbbá szerencsétlen kézilabdázó Marian-t mikor is gyilkolták meg? Azért vicc, hogy kiengedik ezeket a tetveket, már egy éve húzódik ez az egész. Gondolom milyen véleménye lehet az áldozat családjának a magyar igazságszolgáltatásról...

2010. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
30%

22:16-os.


Az a fideszes ürge kegyelmet kapott.Amit egyébként mások is megszoktak kapni,a közt.elnöktől.És ha már itt tartunk bizonyítsd be,hogy a származása miatt kapott kegyelmet!


Cozma ügy:A gyanusítottak előzetesben,nem tudom mi a bajod?

Egyébként még csak a nyomozás fejeződött be idézem:"a bűnügy iratai 38 aktát, 13 ezer oldalt tesznek ki. Meghallgattak 700-nál több tanút"-na ezért nem pár perc az eljárás.De gondolom te sokkal gyorsabban eltudod intézni a dolgot ugye?

2010. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Ingyencsengőhangos linkelő!Az oldal karbantartás miatt nem jeleníthető meg!Ezért nem válaszolnak rá!
2010. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
dehogy tudnak.. csak divat mostanában..
2010. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!