Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az új SZDSZ párt, az LMP...

Az új SZDSZ párt, az LMP bejut majd a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyivel? Ha nem, miért?
2010. márc. 30. 22:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Soros az LMP-t???

Te hol élsz???

Akkor miért nincs most pénz a kampányra náluk???

Soros az MSZP zsebét tömte és tömi nem is kevéssel!!!

2010. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Simán bejutnak, a VI. kerületben a 3. helyezést érték el az időközi választáson a Jobbik előtt!
2010. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Sima bejutó, 7-9%-ra lehet számítani.

Az SZDSZ-hez annyi köze van, hogy liberális értékeket képviselnek és a szadi szétesése után néhányan ide távoztak.

2010. márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
14%
én rájuk fogok szavazni. ha rajtam múlik, bejutnak. :)
2010. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Simán bejutnak, a VI. kerületben a 3. helyezést érték el az időközi választáson a Jobbik előtt!"


Összesen 60 ember szavazott rájuk, a Jobbikra pedig 28.


Az időközit senki nem veszi olyan komolyan. Nem hinném, hogy az egész VI. kerületben 28 db, jobbikos van:))


Én pl. nem is tudtam róla, hogy lesz időközi választás, barátnőm szülei sem, pedig ott laknak és el sem mentek! Aki dolgozik, nem ér rá annyira, nem figyel, annak ez nem tűnik fel. Aki ráér és még figyelmeztetik is, hogy "menjünk szavazzuk le a fasisztákat", annak azért könnyebb:) 60 ember, pff, semmi:)

2010. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"én rájuk fogok szavazni. ha rajtam múlik, bejutnak. :)"


Gondolom tudsz róluk mindent, főleg azt, hogy új párt, zöldek, nem fasiszták, ööö és kábé ennyit:) Bocs de a környezetemben kb. ennyit tudtak mondani a potenciális LMP szavazó ismerőseim:)


Ja meg még az is egy érv szokott lenni, hogy "ne a nagy pártot!", illetve "a kisebbik rossz, mert még mindig jobb mint a rasszista Jobbik, meg a Fideszazorbánnal, vagy az MSZP-SZDSZ - amiben már nem tudok úgy megbízni, mint 4 éve..."

2010. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

Tuti, hogy bejutunk! Egyre többen vagyunk! :-)


„Ez tényleg új SZDSZ párt? Most hallom először. Hát akkor a pofátlanság netovábbja, a legeslegnagyobb mocsok szemétláda párt még képes egy ilyet létrehozni.”

Te tényleg ennyire hülye vagy? Akkor most figyelj: A Jobbikot Putyin pénzeli! … Most akkor a Jobbikot is utálni fogod?


Akárhogy is fáj ez nektek, még a Jobbikosok közül is sokan vannak, akik nem hiszik el ezt a sok baromságot az LMP-ről. Sőt olyt is ismerek, aki Jobbikos jelöltre szavaz és LMP-s listára. Félelmetes mi, hogy vannak ilyen emberek!?


„Gondolom tudsz róluk mindent” Persze, mert az összes Jobbikos szavazó betéve tud mindent a Jobbikról. Még azt is, hogy mire költik a pénzt. Csak az a baj, hogy ezt titkolják és saját pártotokkal már nem vagytok ennyire kritikusak! Miért nem veritek ki a balhét, hogy tiszteljenek meg benneteket a vezetőitek azzal, hogy nyilvánosságra hozzák, hogy kitől, mennyi pénz érkezik hozzájuk…

(Tudom, most majd jön az, hogy az LMP biztosan csak hazudik ezekről a pénzekről és ez az egész csak elterelés. … De a kérdés akkor is áll: Miért nem követelitek, hogy a Jobbik is vezessen nyílt kampányszámlát? – Ez persze mindegyik másik pártra is igaz!)

2010. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem szavazunk az új SZDSZ-re!!! ELÉG A LIBERÓKBÓL!!!!


Nem jutnak be sokan reméljük!!

2010. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amerikai üzletember támogatja, cigókkal kampányol, magas minimálbérről pofázik, miközben dobogós helyen hazánk az adóterhek tekintetében! ( [link] ) Az egész egy gyenge libsi képződény zöld mázzal leöntve, hányingerem van tőle.
2010. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Akkor most figyelj: A Jobbikot Putyin pénzeli! … Most akkor a Jobbikot is utálni fogod?"


Kezeltesd magad légyszives :)

2010. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!