Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a baja a Jobbiknak a Hit...

Mi a baja a Jobbiknak a Hit Gyülivel?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 18:40
1 2
 11/16 anonim válasza:

Volt olyan ismerősöm, akit "beszerveztek" a Hit Gyülekezetébe. Amikor kezdték látni mi folyik ott - leginkább Németh Sándor éltetése és pénzzel kitömése "önkéntes felajánlásokkal" - ki is léptek. De a hitgyülisek nem hagyták őket békén, zaklatták őket, a végén meg amikor látták, hogy nem fognak visszamenni - kiátkozták őket és nyilvánosan kiabáltak utánuk. De állítólag volt aki még rosszabbul járt és tönkretették az életét. Asszem erről egy könyv is megjelent.

Szóval botrányos egy társaság, amelyikben a tagok iszonyat pénzeket dobnak be, ami nyilván valakinek a zsebébe kerül. Emiatt rendkívül zárt és nem igazán tolerálják, ha kikerülnek a titkaik.

Hát én ennyit tudok a Hit Gyülekezetéről.

2016. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A konyv cime: Fesz van, Nemeth Sandor egyik volt jobbkeze irta. De a Hitgyulisek felvasaroltak es elegettek. (Szerencsere azutan csak, hogy en elolvastam!)
2016. jan. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
38%

Több, mint 20 éve gyülekezeti tag vagyok, nem értem ezeket a negatív kritikákat. A tizedfizetés, adakozás teljesen önkéntes. Nem a N. Sándor zsebe van tömve vele, hanem az egyház működésére, finanszírozására van fordítva. Mára már sok nagyvárosban van a gyülekezetnek saját ingatlana. Amúgy az a bibliai, ha az egyház saját magát fenntartja, nem az állam pumpálja bele a pénzt.

Nézz utána hogy működnek azok az iskolák, aminek a gyülekezet átvette a fenntartását.

A kérdésedre válaszolva a jobbik radikális antiszemita párt, akik zsigerből gyűlölik a zsidókat, cigányokat. Mivel a hit gyülekezete izrael párti ( nem is értem miért ne lenne az, az egész biblia zsidó-keresztény kinyilatkoztatás.) Ha valaki keresztény, Ábrahám, Izsák, Jákob Istenét tiszteli. Jézus maga is zsidó volt, aki vissza fog jönni a földre, megalapítja a kirélyságát, ami Jeruzsálemben lesz. Szóval az Izrael melletti kiállás teljesen bibliai magatartás.

A jobbiknak ezért van a baja a hit gyülekezetével.

2016. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"A konyv cime: Fesz van, Nemeth Sandor egyik volt jobbkeze irta. De a Hitgyulisek felvasaroltak es elegettek. (Szerencsere azutan csak, hogy en elolvastam!)"


A cenzúra ma már nem működik, a könyv pdf-ben fenn van a neten, simán megtalálható Google-n. :)

2016. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%

Akit érdekel itt a teljes könyv:

[link]


Ugyan sok mindent kiszínezett a szerző, de az alaptörténet és nagyon sok dolog korántsem a képzelet szüleménye.


#13


Igaz ugyan, hogy teljesen önkéntes a fizetés, de aki nem fizet arra nagyon rosszallóan néznek és gyakran kiközösítik. Meg olyanokat is sugallnak a hívők felé, hogy „adakozz a saját mennybejutásod érdekében” stb.


És ha Németh Sándornak nincs tömve a zsebe akkor honnan van neki tíz féle Rolex órája, öt féle terepjárója, több ezer eurós öltönyei stb.?


„Amúgy az a bibliai, ha az egyház saját magát fenntartja, nem az állam pumpálja bele a pénzt.”


Ja, ez igaz. De Jézus (béke legyen vele) ezt is mondta:

„Milyen nehezen jutnak Isten országába azok, akik gazdagok! Mert könnyebb a tevének a tű fokán átmenni, mint a gazdagnak bejutni Isten országába.” (Lukács 18:24,25)


„Nézz utána hogy működnek azok az iskolák, aminek a gyülekezet átvette a fenntartását.”


Utánanéztem. Sajnálom ezeket a gyerekeket, hogy már ilyen kis korukban programozzák beléjük a cionista imádatot és a gyűlöletet.


„A kérdésedre válaszolva a jobbik radikális antiszemita párt, akik zsigerből gyűlölik a zsidókat, cigányokat.”


Nem vagyok Jobbikos, mivel a pártrendszer a Sátán találmánya.

De ennyit nem ártana tudni a Jobbikkal kapcsolatban (utolsó 1 perc):

https://www.youtube.com/watch?v=2SH8V16Y5E4


Az anticionizmust csak Nyugaton mossák egybe hazug módon az antiszemitizmussal.


Én is anticionistának tartom magam, mégis tisztelem a zsidókat, kultúrájukat és vallásukat.


Jézus (béke legyen vele) meg ezt mondta Izraelről:

„ Amikor a farizeusok megkérdezték tőle, hogy mikor jön el az Isten országa, ezt válaszolta nekik: "Az Isten országa nem jön el szembetűnő módon.

Nem fogják azt mondani: ‘íme itt van,’ vagy ‘amott’. Mert az Isten országa köztetek van." ” (Lk 17:20-21)


Tehát az, hogy a mai materialista terrorállam egyenlő lenne az Úr szellemi Izraelével az nem lehet más mint a Sátán hazugsága.


Ahogyan az egész cionizmus a Sátántól ered.

https://www.youtube.com/watch?v=iJOYneUlgl0


Egy becsóletes muszlim, keresztény nem lehet cionista, sőt még zsidó sem!


[link]

[link]

2016. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de igaz az, hogy többféle és nemzeti zászlókat használ?


Bár, lehet, hogy jobb is, ha őszintén kitesz zászlókat, mintha titokban tartaná.

2016. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!