Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Feloszlathatják a Jobbikot?

Feloszlathatják a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Egy nyíregyházi mozgalom kezdeményezte, most a Legfőbb Ügyészség vizsgálja. Lehet, hogy csak kamu az egész, de talán az is lehet, hogy egy komolyabb erő áll mögötte, aki egy strómannak adta ki az ügyet.


[link]


2010. márc. 26. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
lárifári
2010. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Én nem vagyok Jobbikos,és nem bánnám,ha megszűnne.A legfőbb Ügyészség köteles megvizsgálni a beadványt,de kizártnak tartom,hogy feloszlasson egy bejegyzett,tehát törvényesen működő pártot.

Nem tudom,hogy van-e egyáltalán törvényes lehetőség egy párt feloszlatására,de ha van,annak nagyon nyomos okának kell lenni.A Jobbik bármennyire is szélsőséges,de semmi olysmit nem csinál,ami veszélyes lenne az egész társadalomra nézve.

Az a szervezet,amelyik kéri sem tűnik komolynak.Inkább fontoskodás.Komolyabb strómanra fogni pedig hülyeség.

A Miép sem volt különb,az is magától szűnt meg,és még néhány másik párt is.

2010. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ugyanolyan eljárásban lehetne feloszlatni, mint a Magyar Gárdát. Az ügyészség kezdeményezheti a bíróságnál.
2010. márc. 26. 22:34
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Na és mire való hivatkozással?

Sok sügér liberálfasiszta azt hiszi, úgy megy ez, hogy csak beadják a kérelmet, aztán ha szépen mosolyognak, akkor feloszlatják. Itt még indoklást se látok, hogy miféle törvénysértésre hivatkoznak, nyilván semmire, azon kívül, hogy nekik nem tetszik.

2010. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Miért is kéne feloszlatni a Jobbikot, mint pártot?
2010. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

SOHA

Nem hagyjuk magunkat

Adjon Isten szebb jövőt

2010. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy liberálfasiszta???? ember tanuld már meg a fogalmakaz!! Szegény Mussolini forog a sírjában. Mi köze volt neki a liberalizmushoz????
2010. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A liberálfasiszta a tipikus magyar liberális.

Mindent szabad, amit ők kezdeményeznek, de ami nem tetszik, azt betiltani, betiltani, betiltani...

2010. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

"Azt hiszem ugyanolyan eljárásban lehetne feloszlatni, mint a Magyar Gárdát. Az ügyészség kezdeményezheti a bíróságnál."


A magyar gárdát "félelemkeltés" címén oszlatták fel, ill. mert félkatonai szerv, bár ebben nem vagyok biztos. A jobbik egyikhez sem tartozik, minden országban működnek szélsőjobboldali pártok mégsem lettek feloszlatva. 2. válaszoló te meg nem bánnád ha feloszlana, nagyon sokan el se mennének szavazni. Akik ma jobbikosok, azok többé Fidesz, mszp-re meg ezekre a szar gengszterekre nem fognak soha többé szavazni, ebben szinte biztos vagyok.

2010. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Jah és akkor valószínűleg érvénytelen lenne a szavazás, és félév múlva lehetne leghamarabb újabb szavazást kiírni, ami elég szépnagy káoszt csinálna.
2010. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!