Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a Fidesz ad majd...

Szerintetek a Fidesz ad majd állampolgárságot a határon túli magyaroknak?

Figyelt kérdés

csak mert én erdélyi vagyok és nagyon drukkolok mert bizony bizony nekem jár a magyar állampolgárság mindenféle hosszú tórtúra nélkül!


Hajrá FIDESZ!


2010. márc. 25. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyre drukkolsz barátom, a Jobbik az aki már júniusban meg akarja adni az állampolgárságot.
2010. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nekem a jobbik is szimpi meg a fidesz is szimpi!


de jelenleg a fideszt látom győztesnek. amúgy meg nekem tökmind1. amelyik párt állampolgárságot ad nekünk, az fog kormányozni az elkövetkezendő 20 évben. okosak találták ezt ki.de mind1, én ennél mélyebben nem megyek a politikába :)

2010. márc. 25. 22:18
 3/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne jó neked a magyar állampolgárság? Ezt még senki nem tudta megmagyarázni nekem?

Itt akarsz élni? Itt akasz szavazni?Vagy mi előnyöd lenne belőle?

A Fidesz csak azért akarja megadni,hogy több szavazója legyen.( A népszavazás eredmményével pedig nem törődik)

2010. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Te biztos, hogy erdélyi vagy? Elég provokációnak tűnik a kérdésed meg a fogalmazásod...

Amugy nem jelent az a kettős állampolgárság amit adnak szavazati jogot is ezt ne felejtsd el, az a huszéves dolog nem is megy olyan könnyen.

2010. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Milyen alapon akarsz te dönteni az országban élők helyett?

Mi sem döntünk arról,hogy Erdélyben ki legyen kormányon?

A Svábok sem döntenek a Német állam ügyeiben!

2010. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

én itt élek Budapesten kb 4 éve. és bizony bizony úgygondolom hogy engem megillet minden jog amit egy magyar állampolgár élvez.


a szavazást csak úgy írtam, nekem tökmind1 ki kormányoz meg stb. természetesen nem a szavazásért akarom állampolgárságot.

2010. márc. 25. 22:26
 7/18 anonim válasza:

22:21 te h.u.l.y.e vagy

Egy erdélyi

2010. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd figyelj, 2 hétig már csak tudsz várni, amíg kiderül h mi lesz nem?:)
2010. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Ja még annyi hozzáfűzni való, hogy Te talán azt gondolod, hogy Erdélyt csak úgy kormányozza Valaki? :P bárcsak mi választanánk azt, hogy ki kormányoz itt...

Egyébként, nem tudom miért is érezzük mi magyarok azt, hogy megilletne az állampolgárság...biztosan mi vagyunk a hülyék és nem az aki "magyar"-nak vallja magát és megtagadná ezt tőlünk...

hát tudod mit? a hozzád hasonlók miatt tart ott Magyarország és a magyar nemzet ahol tart... előző voltam bocs az Off-ért...

2010. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Fidesz csak szavazatokat gyűjt, aztán ha megnyerné, gyorsan el is felejtené az ígéreteket.
2010. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!