Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az RTL "Hírek" ma is ki tett...

Az RTL "Hírek" ma is ki tett magáért, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Ma a "Hírek" arról számolt be, hogy hogy állnak a parlamenten kívüli törpe pártok és az MDF:)


Ami azért vicces, mert a Jobbikon kívül minden egyes párt ami a parlamenten kívül van, gyakorlatilag törpe, a parlamenti MDF párttal egyetemben:) Seres Máriát meg is szólaltatták, végül is jogos, miért ne kapjon szót egy tökéletesen súlytalan párt. Hát igen...a manipuláció RTL-es nagy mesterei:)


Na de hogy ne szomorkodjanak a Jobbik párt szimpatizánsai, nehogy az a vád érje az RTL-t, hogy ők sosem beszélnek a Jobbikról (persze szót azért nem kapnak, mindent azért nem...); bemutattak néhány újabb gusztustalan lejárató fotót egy "jobbikos politikusról". Plusz elmondták még egyszer a szóvivő esetét (aki állítólag cigányozott is!), hátha valaki elfelejtette, vagy lemaradt volna:)


Ezenkívül szó volt arról, hogy tulajdonképpen a Jobbik hazudik amikor azt állítja, hogy ők "Az Új Erő", mivel az RTL információi szerint a Jobbik tagjainak 55%-a eddig is politikával foglalkozott, míg az LMP tagjainak kilencven-akárhány százaléka nem.


Tehát az LMP sokkal újabb:)) Azért érzékelitek, hogy az LMP-t versenyezteti az RTL Klub egy annál amúgy kb. 10x nagyobb párttal:)) Mintha egyforma "Erő" lenne, csak éppen az LMP az tényleg "Új" a Jobbik meg nem!:)


Hihetetlen, de még nincs vége, most kap a Fidesz is az arcára:


Lendvai elmondhatta, hogy "a Fidesz megszorításokkal fenyeget":) Igen, szépen nyugodtan elmondta. Most már tudjuk.


Miután kellően beparáztatták a népet egy olyan kérdésben amire mindenki figyel, ami mindenkit érdekel, mi következik?


Megszólalhat a Fidesz is az RTL-en. Bizony.


De nem ám akármilyen kérdésben! Hanem egy olyan kérdésben ami k.rvára senkit nem érdekel: a szén-dioxid kvóták ügyében!!!:)) Értitek?:)


Ez csúcs, ez igen, gratulálok kedves RTL Klub szerkesztőség: ma is igen kiegyensúlyozottak, függetlenek, pártatlanok és objektívek tetszettek lenni!


Azt hiszem itt az ideje egy olyan blog elindításának, ami napról napra azzal foglalkozik, hogy "Hogyan manipulál az RTL Klub és a TV2"


Mi a véleményetek?


2010. márc. 22. 23:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Szerintem a Jobbik támogatottsága jelenleg kb 4-5x-öse az LMP-ének (3-4% és 15-16%)"


Oké, biztos igazad van, én nem tudtam pontosan hogy áll az LMP. Engem amúgy nem zavarnának, kíváncsi vagyok rájuk is (leginkább Puzsér miatt, ő benne volt az EP-s kampány filmjükben:)...), úgyhogy nem állt szándékomban jelentéktelen pártnak feltüntetni őket.

2010. márc. 23. 01:53
 12/14 anonim ***** válasza:

"Azt meg ki mondta, hogy a kertévéknek függetlennek kéne lenniük?"


azt se mondták hogy bal liberálisnak kell lenniük nem?


kérdésre válaszolva én mást nem is vártam tőlük csak ferdítéshez értenek és a győzike monika show hoz

2010. márc. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 40 tévéadóm van de egyiket se nézem. Kapcsold el ha nem tetszik.


Vicces, hogy a Jobbik rombolással kampányol és nem építéssel...

2010. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Nekem 40 tévéadóm van de egyiket se nézem. Kapcsold el ha nem tetszik."


Nekem nem tudom mennyi van:) de azért gondolom egyetértünk abban, hogy nincs mindenkinek 40 csatornája, hogy sokaknak csak 3 adó jön normálisan, amiből kettő kapásból problémás (m1, rtl, tv2). Ők hova kapcsoljanak?


Sehova, mert az általam megjegyzett problémát észre sem veszik. Tehát az emberek többsége nincsen megfelelően, kiegyensúlyozottan tájékoztatva és ezek után mégis elmennek szavazni, hurrá, éljen a demokrácia.


A demokráciának nem úgy kellene működnie, hogy a fél ország félre van tájékoztatva: először megmondják, hogy mi legyen a véleményed, azután megkérdezik, hogy mi a véleményed:)


Én biztos vagyok benne, hogy ha az RTL és a TV2 nem többnyire a ballib. oldalnak kedvesen szerkesztette volna a híreket, akkor ma a Fidesz lenne hatalmon.



"Vicces, hogy a Jobbik rombolással kampányol és nem építéssel..."


Valóban furcsán hangzik, hogy a két "népszerű" adót meg akarják regulázni (a lerombolással csak viccel, azért ez eléggé nyilvánvaló...), mondhatni nem hangzik túl népszerűen. Ehhez képest az RTL-n mégis azt mondták, hogy a Jobbik populista:)

2010. márc. 23. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!