Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem kezd átmenni "kicsit"...

Nem kezd átmenni "kicsit" diktatórikusba?

Figyelt kérdés

Én még jelenleg nem tudom kire adom le a voksom, nem vagyok jobbikellenes, de azért ez kicsit félelemkeltő...


Nem ezek egy diktatúra alapjai?


Pártsereg(gárda), mindenkomcsitacellába típusú "számonkérések", ez a TV2 és RTL beszüntetés...


2010. márc. 22. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

A Jobbiknak eleve az az ideológiája, hogy aki nincs velük, az ellenük van. Hogy egy közismert mondást idézzek: "Sokan vannak, de még mindig nem elegen." :)

Azt gondolják, hogy a harciasságukkal meg a tüntető populizmussal megnyerik az embereket, de amennyitnyernek, annyit el is vesztenek.

Én rokonszenvezek a Jobbik több gondolatával is, de mégsem fogok rájuk szavazni, mert ateistaként nem vagyok kíváncsi a kereszténykedő hülyeségeikre, nem gondolom azt, hogy aki nem ért egyet a Jobbikkal, annak börtönben a helye, a Gárda meg egy vicc... Nem tetszik azon túl sem Budaházy, sem Király története. Nagyonaz az érzésem, hogy valójában a jobbikosok sem olyan szentek, mint amilyennek beállítják magukat.

Ott van Morvai, aki szidja a zsidókat, holott három gyereket szült egy zsidónak, és papíron még mindig Baló felesége. Ez a nő az egész országot lejáratja az EU-ban a minősíthetetlen viselkedésével, és még államfőnek akarják választani? Borzasztó.


A számonkérésekkel egyébként egyetértek, az RTL Klub és a TV2 szerintem sem tud mást, mint butítani a népet, és egyetértek azzal, hogy a nemzetközi tőke helyett a magyar vállalkozókat kellene támogatni, illetve a mezőgazdasági elképzeléseik is jók. Támogatom a környezetvédelmi programjukat, illetve azt, hogy visszaszerezzük a mezőgazdasági kvótánkat az Uniótól, mert ennek az országnak a mezőgazdaságán és az ásványvizén kívül semmije sincs, az Unió meg még ezt is el akarja tőlünk venni... Támogatom, hogy megszüntessék a cigányok előjogait a magyarokkal szemben, és még így sem fogok rájuk szavazni. Sajnálom, de én nem adom a szavazatom egy álszent, randalírozó egyetemista bagázsnak.

2010. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem erőltetik a vallást. vagy hittan vagy erkölcstan.

ha lenne gyerekem, nem bánnám, ha tanul erkölcsöt. ráférne sokakra. ártani nem árt ez biztos. persze az embereknek ellenkezniük kell, mert nekik semmi sem jó. ők legalább akarnak tenni valamit, hogy ne legyen annyi elzüllött fiatal. (tudom sokak szerint nincs züllés. hát igen...)

2010. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:23


Egy hónapos voltam, amikor megszálltuk a szovjetekkel karöltve Csehszlovákiát, a puha diktatúrában nőttem fel, és tényleg úgy látom, hogy ez a széthúzó nép erős kormányzás nélkül nem viszi semmire!

2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%
De. Sajnos a Jobbik által felvetett kérdések jogosak ugyan, de a válaszuk és programtervük teljesen antidemokratikus. A folytonos bűnbakok keresése nem megoldás, sőt... Ráadásul honnan tudhatom, hogy kik lennének az általuk köv. kiszemeltek, akik szerint az ország "tele ven kártevőkkel"?! Én demokráciát szeretnék, még akkor is, ha igaz, hogy: nem tökéletes, de nincs jobb. Aki az ország jólétét kívánja, NEM szavaz a JOBBIKRA!
2010. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

A diktatúra más tészta. :) Félelemkeltő? :O Szerintem a gárdától az fél, akinek bűne van. Bár a gárda teljesen békés és létfeltételünk, igaz magyaroknak.

Milyen pártsereg? xD Melyik párthoz kötöd a Gárdát? Egyikhez se kötődik.

A Telaviv2 és retekklub csatornákat pedig azért kellene betiltani, mert hosszú éveken át hülyítették az embereket, hazudtak a képünkbe és ferdítették a valóságot, védték a cigányokat. A média a leghatásosabb fegyver jelenleg és a magyarok 85 % -a teljesen agymosott lett.

2010. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:37

Akkor mégis kire szavaznál? A fideszre? xD A szocik legjobb haverjai. Most, hogy eljön a nagykoalíció, már látványosabb is lesz. Magyar ember Jobbikra szavaz.

2010. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20:41: ne ferdíts, tévedsz. Magyar ember szavaz. Így, párt nélkül. Az is magyar, aki nem a Jobbikot választja. Talán az általatok leggyakrabban használt szó a magyar, de igazán megtanulhatnátok végre, mit is jelent.
2010. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja igaz, rosszul fogalmaztam. Aki a nemzet megmaradt javát akarja és tisztán lát, az a Jobbikra szavaz. xD
2010. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy az elszámoltatásban mi a diktatórikus? Felelősségre kell vonni a bűnözőket! Amúgy sem vagyok nagy demokrata, szóval nem zavarna egy központosított kormány, de a demokrácia sem.


Tévékről: Igen megszüntetné. Úgyis lesz helyettük majd más tévé, jobb filmekkel, jobb műsorokkal. Vagy csak szimplán átalakítják az RTL klubbot, más néven, más műsorok, jobb filmek. Amúgy sem fog hiányozni a maunika-só, de egy jó film nélküli hétvége az zavarna :)

2010. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!