Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most akkor kire szavazzak?

Most akkor kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Kezdem balról;


Munkáspárt: nem lenne rossz párt, egy kicsit hasonló a programjuk, mint a Jobbiké, de nem tudnak racionálisan gondolkodni, állandóan csak a marxizmusukkal jönnek (kommunizmus), ami már bebizonyosodott, hogy nem működőképes, de ők valahogy ezt még nem vették észre.


Zöld Baloldal: TGM-től az Isten mentsen meg! :D


MSZP: szerintem egyértelmű, hogy miért nem szavazok rájuk..


SZDSZ: teljesen lezüllesztették 8 év alatt az oktatást, a kultúrát, és a társadalmat, nekik köszönhetjük a teljes társadalmi széttagoltságunkat. Csak rombolni tudtak, de építeni már nem...


LMP: ez a zöld politika, amit ők folytatnak, nem lenne rossz, de tele van a párt volt MDF-s, SZDSZ-s politikussal, akik azért még maradtak az ideológiájuknál, és most már kezd egyre antipatikusabb lenni ez a kompánia.


MDF: szerintem ebben a pártban több bűnöző van, mint az MSZP-ben, sok MDF-shez köthetőek a 90-s évekbeli leszámolások (Aranykéz utcai robbantás, Margit krt., Csengery utca, szentendrei eset, stb.), köztük Dávid Ibolya neve is képbe került még 2001-2002 környékén, de azóta hallgatnak a dologról... De ha már ezekről nem is tudnék, Bokros miatt akkor sem adnám rájuk a voksomat (hihetetlen hülye egy pacák)!


FIDESZ: Lázár János, Schmitt Pál, Orbán Viktor, a FIDESZ igazságügy miniszter jelöltje (nem jut eszembe a neve),Pokorni Zoltán, Kövér László... Most soroljam, hogy mennyi embert nem bírok ebből a pártból?!!


KDNP: na, ez nem lenne rossz párt, csak teljesen elfideszesedett, és az ő seggüket nyalják... Na, igen, és frakcióban van a FIDESZ-szel, szóval felejtő.


Jobbik: Magda Róbert, Osvát Lajos, Pősze Lajos, és még a többi exkomcsi... De talán ebben a pártban van a legkevesebb antipatikus és gyanús ember. talán ez a legjobb...ik :D De ettől is tartok azért, hogy csak a rozsát nyomják, aztán bekerülnek a parlamentbe és az MSZP frakciójába lép... Ki tudja? :D


MIÉP: a FIDESZ seggét nyalják... Szerintem ennyi elég... Ja, és az egész párt tisztára olyan, mint Micimackó és baráti köre.


Nemzeti Munkáspárt: csak Győr-Moson-Sopron megyében indulnak :D



Nos melyik lehet a "kisebbik rossz"?


2010. márc. 19. 13:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Hát a Munkáspártot megemlítettem - pont elsőnek -, de az OCÖ-t már meg sem említem, mert... na hagyjuk :D


Összefogáspárt? Most ezt a vicc pártot komolyan meg kellett említeni? A Civil Mozgalomra azért nem fogok szavazni, mert abban a pártban alig van szakértelmiségi.


Ez a "Aki kicsit ért a közgazdasághoz, az tudja, hogy a Jobbik gazdasági programja szar" azért furcsa nekem, mert az egyik haverom most habilitált közgazdaságból, és ő azt mondta, hogy egészen jó programja van a Jobbiknak gazdasági szempontból. Szóval ha program alapján szavaznék, akkor a Jobbikra adnám a voksomat, de a fent lévő okok miatt bizonytalan vagyok még.

2010. márc. 19. 14:38
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
JOBBIK!
2010. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Áh, közben eszembe jutott a fideszes igazságügy miniszter-jelölt neve, aki igazság szerint belügyminiszter-jelölt: Pintér Sándor! Na, azt nagyon nem szeretném, ha ő lenne a belügyminiszterünk!
2010. márc. 20. 13:22
 24/25 anonim ***** válasza:

"Jobbik: Magda Róbert, Osvát Lajos, Pősze Lajos, és még a többi exkomcsi... De talán ebben a pártban van a legkevesebb antipatikus és gyanús ember. talán ez a legjobb...ik :D De ettől is tartok azért, hogy csak a rozsát nyomják, aztán bekerülnek a parlamentbe és az MSZP frakciójába lép... Ki tudja? :D "


Bocsi, de Pősze Lajos nem exkomcsi, soha nem volt kommunista, az mszp tagja sem volt. (Kisgazda volt) Osváth pedig a karrierje miatt lépett be.


Szebb jövőt!


UI: Egy pintér sándor vezette belügyminisztérium (rádásul titkosszolgálattal) kétharmad fidesz mellet elég félelmetes.

2010. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a korrektúrát! Ja, és tényleg durva lenne egy olyan belügyminisztérium! Lehet, hogy a Jobbikot fogom beikszelni... Ki tudja :P
2010. márc. 20. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!