Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy maradt olyan ember aki...

Hogy maradt olyan ember aki MSZP-re, SZDSZ-re szavaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokat szeretném megkérdezni, akik biztosan az MSZP-re, vagy SZDSZ-re szavaznak, hogy mi az oka annak, hogy kitartanak a párt mellett. Ami engem illet, nekem kellőképpen elegem van a magyar politikából, meg abból, hogy még március 15-dike is arról szól, hogy egyik párt fikázza a másikat, miközben egy nemzeti ünnep. Na mindegy, a lényeg, hogy:

Jobbik szavazókat meg tudom érteni, általában a legelkeseredettebb emberek, akik ráfogják a saját elb!szott életüket a "zsidókra".

LMP, MDF szavazóknak is biztos vannak megfelelő érveik, ebben a témában annyira nem vagyok benne. Mondjuk a megvilágosodott Bokros az MDF-ben számomra kissé hiteltelen, de hát legyen.

FIDESZ szavazókat is legalább annyira megértem mint az MDF,LMP pártiakat.


Egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy mi motivál valakit arra, hogy MSZP, SZDSZ szavazásra szánja magát.


2010. márc. 18. 01:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ezt ajanlom az Mszp-sek figyelmébe.


http://www.youtube.com/watch?v=TqCdwUdZ3Yw

2010. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2010. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ur Isten!Ne rohogtess ezzel a videoval amit betettel.Latszik hogy meg mindig nem er el odaig az agyad hogy nezd meg azt a JObbik-rol szolo videot amit betettem.70 perces de megeri.

Ez az utolso video annyira primitiv hogy rettenetes.

2010. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Csak annyira primitív, amilyenek ti vagytok! Részemről innentől lezárva a téma!
2010. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
én még mindig nem értem, hogy lehet azt megenni, hogy a fidesz akadályozta a szegény mszp-t abban, hogy kormányozzon. szóval marad az utálom az összes pártot a sajátomon kívül. annyit még hozzátennék, hogy az amiről Te beszélsz köpönyegforgatás néven, szerintem inkább az, hogy valaki 4, esetleg 8 év alatt megbánja azt, hogy egy pártra szavazott. nincs semmiféle köpönyegforgatás. 4 évente vannak választások.
2010. márc. 19. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!