Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy maradt olyan ember aki...

Hogy maradt olyan ember aki MSZP-re, SZDSZ-re szavaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokat szeretném megkérdezni, akik biztosan az MSZP-re, vagy SZDSZ-re szavaznak, hogy mi az oka annak, hogy kitartanak a párt mellett. Ami engem illet, nekem kellőképpen elegem van a magyar politikából, meg abból, hogy még március 15-dike is arról szól, hogy egyik párt fikázza a másikat, miközben egy nemzeti ünnep. Na mindegy, a lényeg, hogy:

Jobbik szavazókat meg tudom érteni, általában a legelkeseredettebb emberek, akik ráfogják a saját elb!szott életüket a "zsidókra".

LMP, MDF szavazóknak is biztos vannak megfelelő érveik, ebben a témában annyira nem vagyok benne. Mondjuk a megvilágosodott Bokros az MDF-ben számomra kissé hiteltelen, de hát legyen.

FIDESZ szavazókat is legalább annyira megértem mint az MDF,LMP pártiakat.


Egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy mi motivál valakit arra, hogy MSZP, SZDSZ szavazásra szánja magát.


2010. márc. 18. 01:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

"Magyarország megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez."


Szebb Jövőt! :)

2010. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tudom,de a férjem tuti az MSZP-re fog szavazni.A miértje,pedig az,hogy Útálja a FIDESZ-t azért amit az elmúlt 8 évben csináltak,folyamatosan nyomták a féket,nehogy már olyan könnyü dolga legyen az MSZP-nek.Hol voltak ekkor az emberek érdekei?Gyakorlatilag akármilyen változtatást akartak az MSZP-nél,rögtön ugranunk kellet a népszavazásra,hogy ne lehessen megvalósítani.Gyakorlatilag semmilyen jelentős változtatást nem engedtek keresztülvinni,így egész magyarország topogott egy helyben.Ugyan úgy bűnös ezért a FIDESZ,mint az MSZP.

Bezzeg a költségtérítés emelésében egyetértettek!

Az MDF-et azért útálja,mert lepaktált a Fidesszel,aztán meg csodálkozik,hogy sehol sincs.Nem tanultak a kisgazdák sorsából?

A JOBBIK-tól gyakorlatilag hányingere van.No comment.

Az LMP neki komolytalan zöld párt.

Az SZDSZ neki =az MSZP-vel.

Mivel fontosnak érzi azt,hogy szavazzon,kizárásos alapon az MSZP-t fogja választani.Szerinte ők eddig,nem csináltak azért mindent rosszul,csak nem voltak elég tökösek ahhoz,hogy a FIDESZ-t lefegyverezzék.De hát csak liberálisok,látszik...

Egyébbként nem nyugdíjas,38 éves férfi.

2010. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ. értem az egészet, csak kissé szomorú, hogy ma ez kell, hogy motiválja az embereket. Hogy ki ellen szavazzon. Nem mondom, hogy hülyeségnek tartanám, ma az összes párt ebből él, és ez kissé szomorú. Amit nem értek az az, hogy ha jobban belegondolsz, attól függetlenül, hogy kormányon volt-e a Fidesz, vagy nem ők tették tönkre az országot. Nem értem azt sem, hogy az MSZP-nek, hogy nem lehet felelősége a dolgokban. Vagyis engem igazából az gondolkodtat el, hogy az MSZP-nek valahogy semmiben nincs felelősége. Tulajdonképpen ők voltak a mézes bödön környékén, ahogy mondani szokták. Kormányon voltak 8 évig és az elb+szott gazdasági helyzetet azzal indokolják, hogy a FIDESZ nem hagyta őket kormányozni, meg hogy gazdasági válság van. Egyedül a következő mondatod az, aminek kétlem a valóságtartalmát:


"Az MDF-et azért útálja,mert lepaktált a Fidesszel,aztán meg csodálkozik,hogy sehol sincs."


16-17 éves voltam a legutóbbi választáskor, de ha jól emlékszem az MDF direkt nem lépett koalícióra a FIDESZ-szel. Ez lehet jó, meg lehet rossz, de nem értem, hogy mégis, hogy paktáltak akkor le? Ha valakivel ezek után lepaktált akkor az az MSZP...Hozzátenném, hogy az MDF és a FIDESZ elvileg jobb oldali pártok ellentétben az MSZP-vel. Bár nem akarom megsérteni a férjedet, de nehezen nevezhetném az MSZP-t egy szociálisan érzékeny kormánynak:)

2010. márc. 18. 11:53
 14/25 anonim ***** válasza:
50%

Fiatal vagyok, már 10 éve MSZP biztos szavazó. Miért?

Fidesz - Utálom Orbánt a világ legundorítóbb embere, csak a szája nagy, de amikor tenni kellene valamit, akkor meg ül, mint nyuszi a fűben

Jobbik - Az nem szeretem bennük, hogy aki nem egy véleményen van velük, az már komcsi, zsidó, hülye gyerek...Egyszerűen nem fogadják el, hogy más a véleményem. Pattognak a nagymagyarságukkal, csak balhézni tudnak.

Nem vagyok köpönyegforgató, nem fogok 4 évenként más pártra szavazni. Még mindig hiszek az MSZP eszméiben, még ha az elmúlt években el is nyomta őket a fidesz és nem nagyon tudtak mit csinálni. Én nem élek rosszabbul, mint 4-8 éve. Munkám van, családom, szerető emberek vesznek körül. Nem hagyom magam behülyíteni azzal, hogy ha a jobbik/fidesz kerül hatalomra akkor itt kolbászból lesz a kerítés. Sőt Isten mentsen meg tőlük! A környezetemben rengeteg fiatal van, aki biztos MSZP szavazó, szóval nagy tévedésben vannak egyesek, hogy csak a nyugdíjasok szavaznak az MSZP-re. Többen vagyunk, mint bárki gondolná!

Utánam srácok!

2010. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%

Kozpontba bement eloszor a kerveny az Mszp-s valaszokra?:):):)


Olyan valaszok jonnek hogy vakarom a fejem hogy ezek tenyleg ilyen oktondiak vagy csak tetetik magukat?

Milyen ertekekrol beszelsz,az csak egy takaro az mszp-s csaloknak.

A Jobbikrol meg szemmel lathatan semmit sem tudtok azert beszeletek igy.Korabban be lett teve egy video.Nyugodtan meg lehet nezni.

2010. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

Látod erről beszéltem, mert más a véleményem már rögtön le vagyok szólva!Miért fáj az neked, hogy én nem Jobbik szavazó vagyok???

Egyébként meg képzeld, elolvastam a jobbik programját, mert én vagyok annyira intelligens, hogy mielőtt mondanék bármelyikről is véleményt tájékozódom. Hát a program alapján köszönöm szépen én nem kérek belőlük!

Ha csak az MAGYAR, aki rájuk szavaz, vagy egyetért velük, akkor nemhogy csak szégyenlem, hogy magyar vagyok, de le is tagadom.

2010. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem olvastad te sem a programot sem a videot nem lattad mert akkor nem beszelnel ilyeneket.Ez az egy ami a lenyeg.Engem nem az zavar hogy nem vagy Jobbik szavazo hanem az hogy hulyesegeket allitasz a Jobbik-rol,mindekozben egy olyan partot "istenitesz"aki totalis nyomorba dontotte az orszagot.Lehet hogy a te anyagi helyzeted nem valtozott de az orszag 95%-anak igen.Ezzel kene azonosulni.


Egy kis izelito mi tortent az elmult 8 evben.Persze a video nem hat meg olyan formaban hogy a Fidesz mindezt vegignezte es persze arrol nem beszelnek hogy ok mit csinaltak az elott a 8 ev elott.Szoval ezert csak a Jobbik.


http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0

2010. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 59%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:27


jaja ... és még tagadják hogy rasszisták meg fajgyülölőőők

2010. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Félrebeszélsz, állítottam én bármit is a jobbikról? Csak annyit mondtam, hogy elolvastam a programjukat és köszönöm szépen nem kérek belőlük. Ezek szerint én nem vagyok magyar, de tudod mit, nem is érdekel! Amíg dolgozom és haladnak előre a dolgaim, nem érdekel! Utána?Fogom a cókmókomat és megyek el innen, mert én nem akarok egy olyan országban élni, ahol nem fogadják el, ha valakinek más nézetei vannak és rám akarnak erőltetni egy orbitális baromságot.
2010. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0


Itt vannak az adatok.Igy lett tonkreteve az orszag es ebben a Fidesz aszisztalt.


Szebb Jovot!

2010. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!