Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy maradt olyan ember aki...

Hogy maradt olyan ember aki MSZP-re, SZDSZ-re szavaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokat szeretném megkérdezni, akik biztosan az MSZP-re, vagy SZDSZ-re szavaznak, hogy mi az oka annak, hogy kitartanak a párt mellett. Ami engem illet, nekem kellőképpen elegem van a magyar politikából, meg abból, hogy még március 15-dike is arról szól, hogy egyik párt fikázza a másikat, miközben egy nemzeti ünnep. Na mindegy, a lényeg, hogy:

Jobbik szavazókat meg tudom érteni, általában a legelkeseredettebb emberek, akik ráfogják a saját elb!szott életüket a "zsidókra".

LMP, MDF szavazóknak is biztos vannak megfelelő érveik, ebben a témában annyira nem vagyok benne. Mondjuk a megvilágosodott Bokros az MDF-ben számomra kissé hiteltelen, de hát legyen.

FIDESZ szavazókat is legalább annyira megértem mint az MDF,LMP pártiakat.


Egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy mi motivál valakit arra, hogy MSZP, SZDSZ szavazásra szánja magát.


2010. márc. 18. 01:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%

Se Mszp


Se Zsidesz


Se Mdf


Csak a JOBBIK !!!

2010. márc. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Jobbik szavazókat meg tudom érteni, általában a legelkeseredettebb emberek, akik ráfogják a saját elb!szott életüket a "zsidókra"



Ez azért nem egészen így van!!



De elgondolkodtál már azona kérdésen, hogy miért kapnak a holokauszt leszármazottak 150- 300 ezer forint holokauszt pénzeket amikor mindenki másnak megszorítás van???


Mi köze az unokáknak már ehhez?? Meddig kell még fizetnie a magyarnak azért amiről nem is ő tehet? Mi csináltuka holokausztot? NEM! akkor meg?


Szal csak ne mentegesd a zsidókat mert megvan azoknak az eszök hogy ők akkor is jól járjanak amikor senki más!!!!


Plusz nézd már meg a politikát meg a médiát 90% zsidó, aki nem az az is inkább felvette vagy megpróbálta felvenni különben már sehol se lenne..

2010. márc. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is marha jól jönne havi 150 vagy 300 ezer csakmert nagyapámat elvitték a németek..


Egyből nem lenne olyan elcseszett az életem hogy jobbikos legyek..

2010. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%
Csodálkozz csak. Már eddig is feltették ezt a kérdést pár tucatszor, én is leírtam az álláspontomat. A baloldalon nincsen komoly alternatíva, és amíg így van, addig az MSZP-re -jobb híján- még nagyon sokan fognak, fogunk szavazni. Ez némi gondolkodás után könnyen belátható.
2010. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
szó sincs róla, hogy védenék bárkit is. de én a zsidó helyett inkább a gazember szót használnám. szerintem nem attól függ, az etika, hogy kinek mi a vallása. Ez annak a kérdése, hogy kit, hogyan nevelnek, mit lát a szüleitől. Biztos vagyok benne, hogy osztogatják a pénzeket, és az országot is eladják hataloméhes embereknek, de ez a zsidózás szerintem csak valami gyűjtőfogalom az emberek szótárában, azokra akik kizsákmányolják ezt az országot. És pont ez az, hogy ezt látja mindenki a médiában, hogy a sok büdös tahó játsza az agyát, hogy mennyire meg van félemlítve, azért, hogy az ostoba emberek egymásnak ugorjanak. Máris kész a káosz. És milyen embereket a legkönnyebb irányítani? A radikálisokat, és akik félelemben vannak. És ha jobban végiggondolod ez a kettő annyira nem is áll távol egymástól. Nekem múltkor a vérem forrt egy jobbikostól a 7-esen, aki majdnem megütött egy 50 éves nőt, meg hangosan zsidózott a buszon. Ettől még nem gondolom úgy, hogy bárki aki, erre a pártra szavaz ilyen ember lenne. Ugyanígy a zsidók is elvárhatják, a jobbikosoktól, hogy ne legyenek előítéletesek, mivel őket csupán a vallásuk tartja össze, azokkal az emberekkel akik ellen a jobbik létrejött, ami ráadásul egy jóval megfoghatatlanabb dolog, ahhoz képest, mintha valakik a politikai nézetüket osztják. A másik meg az, hogy Demszkyhez hasonló emberek, nem nevezhetik magukat zsidónak, mert arra a népre hoznának azzal szégyent. Ez most off volt, de mindenképpen le akartam írni
2010. márc. 18. 01:43
 6/25 A kérdező kommentje:

01:38

gondolkodtam, de egyszerűen nincs meg. úgyhogy akkor csodálkozom tovább, hátha valaki hasznosabb választ ad. ha pedig már milliószor leírtad, kérlek valahonnan másold ki és illeszd be ide.

ctrl+c, ctrl+v billentyűkombinációk használatával ez csupán másodpercek kérdése.


még megjegyezném, hogy a "jobb híján szavazok az mszp-re" indoklás számomra kissé üres, hiszen akkor ott van mondjuk az LMP, aki referencia híján már a 0-ról indul, ami valljuk be, toronymagasan veri az MSZP-t

2010. márc. 18. 01:47
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Jobbik szebb jövőt!


ajánlom figyelmetekbe a Jobbik nemzedéket nézzétek meg!

2010. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

"Jobbik szavazókat meg tudom érteni, általában a legelkeseredettebb emberek, akik ráfogják a saját elb!szott életüket a "zsidókra". "


Neked elment a maradek eszed vagy jodolgodban nincs mit csinalj?Megis mirol beszelsz?Mi az hogy legelkeseredettebb emberek klubbja?

A Jobbik inkabb azoknak a klubbja akiket foglalkoztat az orszag jovoje es nem Mari nenitol a szomszedban informalodnak.Ajanlom figyelmedbe ezt az oldalt,korul lehet nezni.


[link]


Annyit megtehetsz hogy elolvasod a programjukat.Majd azutan lehet mas lesz a velemenyed rolunk.


[link] sites/jobbik.hu/down/Jobbik-program2010OGY.pdf

2010. márc. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
Nekem miert nem megy?Hogy tudnam megnezni?
2010. márc. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Meg van.

2010. márc. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!