Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van az, hogy ha kiderül...

Miért van az, hogy ha kiderül valami negatív dolog a Jobbikról, akkor hiába a bizonyíték, akkor is a Jobbiknak lesz igaza?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fideszes, de a 2006-os Fidesz programos kérdés után kiderült, hogy nem a Fidesz koppint, de mégis állítjátok, hogy ez nem igaz.

Mellesleg a Jobbik a levédette a programját, ezért nem lehet más programban ugyanaz?


2010. márc. 17. 23:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

23:18

ismerem a filmet, és a jobbik programját is... De pont ti mondjátok, hogy az elmúlt 20 év milyen rossz volt. akkor most hogyan bízzon az ember feltétlenül egy viszonylag új pártban, ami lehet hogy még rosszabb lesz, mint az mszp?

Mert az biztos, hogy a programuk rövid távon nem megvalósítható, ergó megtévesztés.

Nekem a fidesz még mindíg jobbnak tűnik. Ők 98 és 2002 között bizonyították, hogy lehet jól is irányítani az országot. Nem voltak tökéletesek, de sokkal jobb volt, mint bármelyik másik kormány a 20 év alatt. De kérdem én. Ahol emberek vannak, ott korrupció, lopás is van. (lásd: Móricz: Rokonok) A kérdés csak az, hogy mennyi?

2010. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"És ha lehet legközelebb próbáld meg a gondolataidat összeszedni egy csokorba, és egy hozzászólásban add közre."


Bocs. Ahoz vagyok szokva, hogy ez egy fórum, ahol lehet reagálni egymás hozzászólásaira. Különben nincs semmi értelme az egésznek. Egy vitát pedig nem lehet lerendezni 2 hozzászólással. Az, hogy valaki feltesz egy kérdést, és mindenki egyszer reagál rá, eléggé egyoldalú dolog.

2010. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

" 23:18

ismerem a filmet, és a jobbik programját is... De pont ti mondjátok, hogy az elmúlt 20 év milyen rossz volt. akkor most hogyan bízzon az ember feltétlenül egy viszonylag új pártban, ami lehet hogy még rosszabb lesz, mint az mszp?

Mert az biztos, hogy a programuk rövid távon nem megvalósítható, ergó megtévesztés.

Nekem a fidesz még mindíg jobbnak tűnik. Ők 98 és 2002 között bizonyították, hogy lehet jól is irányítani az országot. Nem voltak tökéletesek, de sokkal jobb volt, mint bármelyik másik kormány a 20 év alatt. De kérdem én. Ahol emberek vannak, ott korrupció, lopás is van. (lásd: Móricz: Rokonok) A kérdés csak az, hogy mennyi?"


hát nézd a rendszer váltás nem ilyen volt?

volt olyan ember aki azt mondta létbiztonság van még is váltsunk hátha jobb lesz


valaki akart valaki nem valaki meg csak sodródott az eseményekkel

2010. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
de senki nem tudta milyen lesz
2010. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

és most már vannak akik vissza sírják


vannak akiknek nem tetszik az a dolog ami megy


és vannak akik változást akarnak

2010. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Bocs. Ahoz vagyok szokva, hogy ez egy fórum, ahol lehet reagálni egymás hozzászólásaira. Különben nincs semmi értelme az egésznek. Egy vitát pedig nem lehet lerendezni 2 hozzászólással. Az, hogy valaki feltesz egy kérdést, és mindenki egyszer reagál rá, eléggé egyoldalú dolog."


Ott a kulcsszó: FÓRUM. Nem chat, fórum. Fórumon a hozzászólásainkat megszerkesztjük, tagoljuk, ügyelünk az elgépeléseink kiszűrésére. De nálad(elnézést ha keverlek egy másik kereken 30 százalékossal, de nem hinném, hogy sokan büszkélkedhetnek ilyen mutatóval.) már nem először tapasztalom, hogy eszedbe jut valami, leírom, majd Válasz küldése, eszedbe jut megint valami... Aztán egy oldalt teleírsz egyedül ilyen 2-3 soros hozzászólásokkal.

No de köszönöm, hogy most nem így teszel.


Felvetéseidre reagálva:

Miért lenne/lehetne rosszabb mint az mszp? Kérlek ne egy közhellyel válaszolj(pl nem tudni mit hoz majd a jövő), mert ilyen alapon ugyanezt elmondhatod az összes pártra, és így a felvetésed értelmét veszti.


Azzal egyetértek, hogy eddig a fidesz kormánya volt az eddigi legjobb, de az eddigi legjobb nem egyenlő a jóval.

2010. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mert ez így van rendjén. Szokjad a rendszert :)
2010. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
30%os egyén megkérlek ne hazudj. Nem nézted végig a filmet. Az egyik topicban nagyon érdeklődtél hogy huhujj itt a leleplező filmecske, erre jól besültél, mert a Jobbik története, gondolkodásmenete van benne. Megnézni nem vagy hajlandó. Kirekesztő vagy.
2010. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy ebben az országban az emberek képtelenek kulturáltan vitatkozni? (hm, turáni átok?)
2010. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
44%

00:06

Nem igaz. Azóta már megnéztem... csak sikeresen felidegesítettem magamat azon, hogy a jobbik fideszes köntösbe bújva az ki magáról kampányfilmet... Ilyet még az mszp sem csinált...

2010. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!