Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van az, hogy ha kiderül...

Miért van az, hogy ha kiderül valami negatív dolog a Jobbikról, akkor hiába a bizonyíték, akkor is a Jobbiknak lesz igaza?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fideszes, de a 2006-os Fidesz programos kérdés után kiderült, hogy nem a Fidesz koppint, de mégis állítjátok, hogy ez nem igaz.

Mellesleg a Jobbik a levédette a programját, ezért nem lehet más programban ugyanaz?


2010. márc. 17. 23:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%

a Jobbikról mi derült ki konkrétan?


nem hiszem hogy a 2006 os programba csendőrség lenne benne


mindegy nem értem az egészet

2010. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%
Olyan szinten biztosak abban, hogy igazuk van, hogy az már-már irreális. nem tudom, hogy lehetnek egy párt hívei ennyire fanatikusak.
2010. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%

"programba csendőrség"

Én a magyar demokratában olvastam először a csendőrségről, és még messze volt a jobbik. A magyar demokrata meg köztudottan nem jobbikos lap. Egyébként teljesen felesleges a csendőrség. Elég egyetlen szerv: a rendőrség. Csak meg kéne erősíteni. Egy másik pénzfaló banada nem megoldás...

Inkább legyen 2 rossz, mint egy jó?

2010. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%

"Inkább legyen 2 rossz, mint egy jó?"


nem inkább legyen 2 nagyon jó mint egy használhatatlan

ez így van jól a programba ahogy van

csendőrség kell

2010. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%

nem inkább legyen 2 nagyon jó mint egy használhatatlan


emmeb van valami, és jó is lenne, ha a 2 szerv ellenőrizné egymást, de manapság Magyarországon egyenlőre, ha reálisak akarunk lenni, kezdjük a rendőrság rendbetételével. Ez is elfog tartani jópár évig.

2010. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

"Olyan szinten biztosak abban, hogy igazuk van, hogy az már-már irreális. nem tudom, hogy lehetnek egy párt hívei ennyire fanatikusak."


te meg miért vagy abba biztos hogy nincs igazunk


ez kb ilyen ez a mondat

2010. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

""programba csendőrség"

Én a magyar demokratában olvastam először a csendőrségről, és még messze volt a jobbik. A magyar demokrata meg köztudottan nem jobbikos lap. Egyébként teljesen felesleges a csendőrség. Elég egyetlen szerv: a rendőrség. Csak meg kéne erősíteni. Egy másik pénzfaló banada nem megoldás...

Inkább legyen 2 rossz, mint egy jó?"


Én először még általános iskolában a töri könyvemben olvastam a csendőrségről. Na akkor honnan is koppintott a demokrata?!?


Ilyen kaliberű érvekkel ne dobálózz már, csak magadat teszed nevetség tárgyává.

2010. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"emmeb van valami, és jó is lenne, ha a 2 szerv ellenőrizné egymást, de manapság Magyarországon egyenlőre, ha reálisak akarunk lenni, kezdjük a rendőrság rendbetételével. Ez is elfog tartani jópár évig."


neked is igazad van ebben

2010. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
15%

23:13

Veletek ellentéten (azt állítjátok, hogy a fidesznek nincs igaza) én nem vagyok biztos abban, hogy a jobbiknak nincs igaza. Csak eléggé szkeptikus vagyok velük szemben.

2010. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

a csendőrseget a Vidék közbiztonsága érdekében szerveznék


tehát ha szegény parasztbácsitól ellopják a javait K Magyarországon legyen kihez fordulnia


a Rendőrség nem foglalkozik nagyon ilyen bűntényekkel ez tapasztalat

2010. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!