Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van az, hogy ha kiderül...

Miért van az, hogy ha kiderül valami negatív dolog a Jobbikról, akkor hiába a bizonyíték, akkor is a Jobbiknak lesz igaza?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fideszes, de a 2006-os Fidesz programos kérdés után kiderült, hogy nem a Fidesz koppint, de mégis állítjátok, hogy ez nem igaz.

Mellesleg a Jobbik a levédette a programját, ezért nem lehet más programban ugyanaz?


2010. márc. 17. 23:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

"""programba csendőrség"

Én a magyar demokratában olvastam először a csendőrségről, és még messze volt a jobbik. A magyar demokrata meg köztudottan nem jobbikos lap. Egyébként teljesen felesleges a csendőrség. Elég egyetlen szerv: a rendőrség. Csak meg kéne erősíteni. Egy másik pénzfaló banada nem megoldás...

Inkább legyen 2 rossz, mint egy jó?"


Én először még általános iskolában a töri könyvemben olvastam a csendőrségről. Na akkor honnan is koppintott a demokrata?!?


Ilyen kaliberű érvekkel ne dobálózz már, csak magadat teszed nevetség tárgyává."


Már bocs, de nem a demokratában olvastam először a csendőrségről. A csendőrség visszaállításáról olvastam ott először. Ez a szövegkörnyezeből egyértelműen kiderül... Erre szokták azt mondani, hogy köss a betonba... A csendőrség visszaállítása sem jobbikos találmány. Könnyű összeollózni a dolgokat, ha azt már más valaki előtte kitalálta. csak mért védetik le?

2010. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Veletek ellentéten (azt állítjátok, hogy a fidesznek nincs igaza)"


Áj én nem mondtam hogy a Fidesznek nincs igaza


de amit mondanak és amit csinálnak nem mindig passzol

nem akarok megint a titok törvénnyel jönni de ők is élszálmóltátást akartak még 2006 ban

gyűléseket szerveztek stb

2010. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Én még valamikor a 80as években hallottam a nagyapámtól a csendőrségről. :)

Kérdező, neked is csak ajánlani tudom a "narancs" filmet.

Ha végignézed, rájössz a Jobbik mechanizmusára, gondolkodásmódjára.

[link]

70 percet szánj rá a Jobbikra, megkérlek. Miután végignézted, döntsd el, hogy az ott elhangzottakkal te egyetértesz, vagy nem. Ha nem, akkor neked a Fidesz a "barátod", ha igen, akkor a Jobbik.

2010. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"a Rendőrség nem foglalkozik nagyon ilyen bűntényekkel ez tapasztala"

tudom. De ha jól működne, ilyenekre is figyelne... De még egy gyilkosságot sem tudnak kinyomozni, hacsak valaki be nem telefonál nekik, és el nem árulja, hogy kit keressenek, és hol...

2010. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"23:13

Veletek ellentéten (azt állítjátok, hogy a fidesznek nincs igaza) én nem vagyok biztos abban, hogy a jobbiknak nincs igaza. Csak eléggé szkeptikus vagyok velük szemben."

Ismernénk egymást?

A skatulya-elv matematikában hasznos dolog, de politikában ha lehet hanyagold, kérlek.

És ha lehet legközelebb próbáld meg a gondolataidat összeszedni egy csokorba, és egy hozzászólásban add közre.

Ez mindenkinek jobb lenne. Nekünk csak egy hozzászólást kellene átgörgetni, te meg nem tűnnél ilyen komolytalannak(A minden kérdéshez beírok 6-10db 2 soros választ elég gyerekes).

2010. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nekem egyik párt sem a barátom:)
2010. márc. 17. 23:20
 17/31 anonim ***** válasza:

"A csendőrség visszaállítása sem jobbikos találmány. "


lehet de jelenleg ők akarják ez benne van a programban

aki egyetért az támogatja

aki nem ért egyet azt meg nem értem de biztos másképp gondolja

és a vidéki is másképp gondolja akinek esetleg elloptak a portájáról 1-2 dolgot

2010. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes kommentelőnek, hogy megtisztel mindenkit azzal, hogy kultúráltan válaszol! Ritka ez itt a politika rovatban.
2010. márc. 17. 23:23
 19/31 anonim ***** válasza:

Ez nem változtat a tényeken. :)

Ettől még mindig ajánlom neked a filmet. :)

2010. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem:)
2010. márc. 17. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!