Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban befogadjanak a pártba (Jobbikba)?

Figyelt kérdés

Nemrég jelentkeztem a Jobbik egyik alapszervezeténél szimpatizánsnak, megbeszéltük, hogy később tag leszek. Nagyon rendesek, kedvesek voltak velem, a rendezvényeken, amikre járok rendszeresen, szintén mindig azok velem. De valahogy mégis kívülállónak érzem magam, úgy érzem, nem igazán fogadnak be... Mit tehetnék, hogyan tudnék bizonyítani, hogy megtudják, én ezt igenis komolyan gondolom?


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


Lány, 19 éves


2010. márc. 6. 15:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
elnézést, kedves kérdező, elragadtattam magam,abba is fejezem:) ... 20/L
2010. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
8%
Lehet cigány vagy.
2010. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és köszönöm a bátorító szavakat is, remélem, igazad van! :))

Szebb Jövőt!



Kedves utolsó! Kicsit sem... :)

2010. márc. 6. 16:59
 24/30 anonim ***** válasza:
20%
A ti asszonyaitok hallgassanak a gyülekezetekben, mert nincsen megengedve nékik, hogy szóljanak; hanem engedelmesek legyenek, a mint a törvény is mondja. Hogyha pedig tanulni akarnak valamit, kérdezzék meg otthon az ő férjüket; mert éktelen dolog asszonynak szólni a gyülekezetben.
2010. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
18%
Zsidózz hangosabban, utáld jobban a multikat, fikázd többet az EU-t, vagy vegyél töltényeket a Magyarok Nyilainak... :)
2010. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%

"Zsidózz hangosabban, utáld jobban a multikat, fikázd többet az EU-t, vagy vegyél töltényeket a Magyarok Nyilainak... :)

"


te meg fogd be a szád és ne okoskodj bele :)

2010. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
51%
hát... szintem végezz el egy egyetemet, mert én is pl. személyesen ismerem a vonát, és jobban bizik az értelmiségben... amugy járj templomba , legyél nagycsaládos meg ilyenek...
2010. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Hölgyem!


Egy jó kis gruppenszex után bármelyik párt aktivista csoportja szívesen fogad -kivéve az SZDSZ-t, mert nőnemű vagy-! Szebb jövőt!:)

2010. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
19%
Térdelj gyengéden az elnöknél
2010. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező! Én is 19 éves lány vagyok. :)


Szerintem csak te érzed magad kívülállónak és szó sincs ilyesmiről. De ha te mégis meg vagy eről győződve, akkor szerintem van rá megoldás, hogy bizonyíts.


Írtad, hogy eljársz rendezvényekre. Azt nem írtad, hogy ezen kívül milyen munkákban veszel részt.


Én nem vagyok párttag és nem is szeretnék az lenni... Tavaly májusban kerültem velük kapcsolatba. Eleinte komolytalanak gondoltak, mondtam, hogy szívesen lennék szavazatszámláló. Ekkor sok ember sokkal jobban bízott bennem, de egyesek még mindig nem vettek komolyan. Beszélgettek velem, jól elvoltunk, de mégis úgy tűnt, mintha csak egy aranyos kislánynak tartanának.


Aztán azóta minden egyes alkalommal ott vagyok a gyüléseken, ügyeletet vállalok, rendezvényekre járok, szórólapozok, plakátolok, ismét szavazatszámláló leszek. Örülök neki, hogy elmondhatom, hogy nemcsak kedvel, hanem szeret a többség. :)


Az pedig nem igaz, hogy mindenben egyet kell érteni velük. Vannak dolgok nálunk is, amiben nem értenek egyet az emberek. Pl. nemrég az egyik tagunk egy olyan embert akart meghívni egy rendezvényre, akit mi nem kedvelünk bizonyos okok miatt. Ő elmondta, hogy miért akarja. Mi elmondtuk, miért nem akarjuk. Utána szavaztunk.


Szóval nyugodtan lehet önálló véleményed is.


Sok sikert! :)

2010. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!