Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban befogadjanak a pártba (Jobbikba)?

Figyelt kérdés

Nemrég jelentkeztem a Jobbik egyik alapszervezeténél szimpatizánsnak, megbeszéltük, hogy később tag leszek. Nagyon rendesek, kedvesek voltak velem, a rendezvényeken, amikre járok rendszeresen, szintén mindig azok velem. De valahogy mégis kívülállónak érzem magam, úgy érzem, nem igazán fogadnak be... Mit tehetnék, hogyan tudnék bizonyítani, hogy megtudják, én ezt igenis komolyan gondolom?


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


Lány, 19 éves


2010. márc. 6. 15:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
43%
16:18 szívemből szóltál!!!
2010. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat, remélem, tényleg még csak az új környezet miatt érzem így!
2010. márc. 6. 16:25
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
ebből is látszik, h nem minden jobbikos egyforma... akiket én ismerek, azok nem jobbikos mentalitásúak, ahogyan te fogalmazol...a kurucot pl én sosem olvasom, csak a jobbik.hu-t, és a postaládába kerülő újságokat... de ha kollektíve nincs bajod a jobbikosokkal, csak egy részük mentalitásával, akkor ne ragaszd rá ezt kollektíve minden jobbikosra... mellesleg megtörtént eseményt nem írtál :)
2010. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
25%
Az egyikük az öszödi beszéd után elkapta a torkomat, és " ezek a szükséges megszorítások, libsikém" felkiáltással fojtogatni kezdett. Hárman verték le rólam.
2010. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom ez úgy történhetett hogy te szó nélkül álltál, bambán magad elé bámulva aza rohatt jobbikos meg nekedugrott mi? :D


Hihető...

2010. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%

"Bele se merek gondolni, a jobbikosok mentalitását ismerve, miket javasolhattál."


én a liberális mentalitásodba nem merek belegondolni :)

te kis haza áruló :)))

2010. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
64%

na azért hülyének ne nézzetek már... hagyjuk inkább ha komolyan nem lehet beszélgetni veletek...


üdv:20/L

2010. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
26%
Ez úgy történt, hogy odajött kötekedni, megkérdeztem tőle, hogy " és nekem mi a f*asz közöm van gyurcsányhoz, amikor nem szavaztam rá" majd jött a fent említett eseménysor. De tudtam, hogy a jobbikosok nem fogják elhinni, szerintük mindenki angyal, aki a pártjukban van.
2010. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ha beszélgetni akartok, azt miért kell itt tenni? Ida a válaszokat kell írni a kérdése, nem egymással kommunikálni!
2010. márc. 6. 16:44
 20/30 A kérdező kommentje:
* jav.: Ide
2010. márc. 6. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!