Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban befogadjanak a pártba (Jobbikba)?

Figyelt kérdés

Nemrég jelentkeztem a Jobbik egyik alapszervezeténél szimpatizánsnak, megbeszéltük, hogy később tag leszek. Nagyon rendesek, kedvesek voltak velem, a rendezvényeken, amikre járok rendszeresen, szintén mindig azok velem. De valahogy mégis kívülállónak érzem magam, úgy érzem, nem igazán fogadnak be... Mit tehetnék, hogyan tudnék bizonyítani, hogy megtudják, én ezt igenis komolyan gondolom?


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


Lány, 19 éves


2010. márc. 6. 15:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

miért érzed magad kívülállónak?:S

szerintem biztos befogadott mindenki ha komolyan gondolod ezt az egészet


szebb jövőt :)

2010. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Dícsérd hangosan a halálbrigádot, terjeszd, hogy 80 százalékon van a párt, csak mindenki hazudik, tüntess budaházy mellett, és operáltasd magad morvai képére.
2010. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

"Dícsérd hangosan a halálbrigádot, terjeszd, hogy 80 százalékon van a párt, csak mindenki hazudik, tüntess budaházy mellett, és operáltasd magad morvai képére."


te már itt is randalírozol?

2010. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%

Adtam pár tanácsot, némileg ironizálva.

De akkor komolyan

Mindenben, kivétel nélkül érts egyet velük. Ne legyen önálló véleményed, azt nem szeretik.

2010. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

kedves utolsó, én állandóan hangoztatom az önálló véleményem, és nem egyszer mondtam már ellent az elnökünknek vagy épp a képviselőjelöltünknek, mert úgy éreztem, van az övéknél egy jobb ötletem...és nem egyszer volt, hogy azt mondták, nahát, ez tényleg jobb, akkor legyen így...amikor pedig nem fogadták el, elmagyarázták, h miért nem jó, és megértettem... én azt is nyíltan kimondom, ha a program egy-egy pontjával nem értek egyet(mert van pár ilyen), mégis szeretnek és az egyik legjob aktivistának számítok...úgy érzem, nagyon megbecsülnek...akkor vajon hogy van ez?


a kérdezőnek: azért érzed magad kívülállónak, mert még nem töltöttél el velük elég időt, és még nem illeszkedtél be...ők egyáltalán nem rekesztenek ki téged... ismerkedj sokat a többiekkel és ne félj megszólalni, ha eszedbe jut valami, ne húzódj háttérbe és ne akarj láthatatlan lenni, mert akkor természetes, h kívülállónak fogod érezni magad... most bekerültél egy új közösségbe, nem megy azonnal a beilleszkedés, nem kell aggódni...néhány hónap és a második családod lesznek :) legalábbis én imádom az itteni jobbikos csapatot kivétel nélkül


20/L

2010. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%

kedves 20/l


Bele se merek gondolni, a jobbikosok mentalitását ismerve, miket javasolhattál.

2010. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
menekülj amyg tudsz:D
2010. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
6%
*amíg
2010. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

pl azt, hogy indítsunk egy buszt Vona lakossági fórumára, mert esetleg vannak olyan emberek is, akik nem léptek be, nincs autójuk, de szeretnék megnézni...és így is volt, a busznak 2x kellett fordulnia


ugye micsoda borzalom? mégis mi olyat tett a te környezetedben akár 1 jobbikos is, ami ennyire unszimpatikus volt? igazi megtörtént esetet írj le, ne csak annyit hatsj, h erőszakosak meg fasiszták meg mittudomén, mi a sláger még...

2010. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
33%
Meglehetősen sok kellemetlen élményem van a jobbikos mentalitásúakkal kapcsolatban, de kollektive a jobbik tagjaival nincs bajom, sok ott az elkeseredett ember, aki fél éve még azon vacilált, hogy lmp vagy jobbik. De az hogy a kurucot pl jobbikosok szerkesztik nem elhanyagolható mennyiségű forrás és információ és vallomás szerint, az mindent elmond róluk.
2010. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!