Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Etikus lenne a Kétfarkú...

Etikus lenne a Kétfarkú Kutyapártra szavazni?

Figyelt kérdés

Ha jól rémlik, 2014-ben végül sikerült bejegyeztetni magukat, de akkor már nem indulhattak. Ha 2018-ban részt vennének a választásokon meghekkelve azt, szerintem elég sok kiábrándult ember választaná őket már csak dacból is.


Szerintetek ez felelős választói hozzálláás lenne és jót tenne a politikai életnek vagy csak tovább rontaná a helyzetet? Ha egy képviselője lesz, az szerintem beleférne, de tételezzük fel, hogy nagy súlyt szereznek a parlamentben. Mit gondoltok?


(Próbáljatok légyszi ragaszkodni a kérdéshez, nem érdekel hogy a mai pártok se nagyon veszik komolyan magukat.)


2015. júl. 11. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

A magyar politikai élet így is egy nagy vicc, de ők legalább felvállalják, hogy az és nem próbálnak meggyőzni arról, hogy ők a becsület bajnokai.

2015. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Hitelesebbek mint bármelyik 'komoly' párt.


Volt már ilyenre példa

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem fogok rájuk szavazni, mert több szempontból nem szimpatikusak. Egyrészt liberálisok, ami ellenkezik a nézeteimmel, másrészt meg nem megoldás mindenből viccet csinálni. Oké, hogy a jelenlegi politika egy cirkusz, de erőltetett poénkodás helyett inkább vissza kéne adni a politikának az eredeti értelmét. A politika szó közügyekkel való foglalkozást jelent, ami egy elég nemes feladat. A miniszter szó meg igazából szolgát jelent. Kicsit más lenne, ha olyan felfogásban dolgoznának a politikusok, hogy ők a népet, a közügyeket szolgálják. Voltak itt Magyarországon korábban (jóval korábban, tehát még a rendszerváltás előtt, és nem a kommunizmusban) olyan politikusok, akik képesek voltak még tényleg szolgálni. Na, az ilyeneket hiányolom: nem érzik a felelősségük súlyát, és csak pénzszerzésnek tekintik a munkájukat.
2015. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

# 13/13 Időpont ma 12:27


Meséld már el, miből jött az le, hogy az MKKP liberális? Tényleg érdekelne.


A #2-es is elmesélhetné (meg a rá zöld kezező "értelmiség"), de mivel ő nem volt képes egy mondatnál többet írni, tőle ilyet nem várok :-)


Egyébként meg viccpárt, még jó, hogy mindenből viccet csinál... Mellesleg - kimondom: sajnos - még így is ők veszik a legkomolyabban az ország dolgát. Ami azért elmond egyet s mást a többiről :-(

2015. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Meséld már el, miből jött az le, hogy az MKKP liberális? Tényleg érdekelne."


Pl. a menekültügy kezelési stratégiájuk, azaz hogy szerintük ez nem probléma, a kormány fújja csak fel és nem kell kezelni, mert nincs itt semmi probléma. Én nem értek egyet a kormánnyal sem mindenben, nem is szavaztam rájuk, de a kétfarkúaknak látszólag megfelelne a multikulti Magyarország. Nekem nem...

2015. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 13:23


A menekültügy-kezelési stratégiájuk jelenleg annyi, hogy kifigurázzák a kormány uszító plakátjait.

Minden amit leszűrtél ebből a te saját hülyeséged.


És ilyet sem mondtak:

"szerintük ez nem probléma, a kormány fújja csak fel és nem kell kezelni, mert nincs itt semmi probléma."


Értem én, hogy nehéz gondolkodni, és könnyebb vadul gyűlölni egy vélt vagy valós sérelmet, de azért próbáld meg. Jobb lesz mindenkinek. :-)

2015. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!