Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megtehetik ezt? Alkotmányosan...

Megtehetik ezt? Alkotmányosan joguk van ehhez?

Figyelt kérdés
A kormány megszavazta és BÜNTETHETŐVÉ!! teszi a holokauszt tagadást vagy annak lebecsmérlését,akár 3év szabadság vesztéssel is sújtható.Mi van?? Ilyen van?? Tehát nekem kötelességem elfogadni egy tényt még ha nem is értek vele egyet?Nem mondhatom ki?? Ez nem ütközik az alkotmányos rendszerünkbe? Szólásszabadsága,szabad vélemény nyílvánítás.Ez nagyon meglepett.Ennyire villámgyorsan megszavazták,bezzeg pl.a családon belüli erőszak ellen semmit nem tesznek,mert minden alkotmány ellenes:((((((((((((((
2010. febr. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Inkább ne adj neki ötleteket:))))))))
2010. márc. 1. 17:56
 52/59 anonim ***** válasza:

H"anem azzal, hogy törvénybe iktatták ennek tagadását, de ha már törvénybe iktatták, akkor törvénybe kellett volna iktatni a kommunizmus áldozatainak tagadását is!"


Ez nagyon igaz mivel mindkét rendszer totalitárius embertelen, és szálhámos elveken nyugodott így kötelezővé kellene rakni az egyenlőségjelet a két rendszer megítélésében.

2010. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
+ Aki a kommunizmus áldozatait nem ismeri el az ugyanolyan nem normális.
2010. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
30%
17.46-nak és a kérdezőnek! Nem kérek kárpótlást, mert a veszteség pótolhatatlan. Egyébként az ilyen "eleve utálom, mert zsidó" vagy akárm, ártanak a legtöbbet. Az előítélet mindig csak háborút szül. Én is utálhatnálak, mondjuk a hajad színe miatt vagy akármiért. De nem teszem. ez köztünk a különbség. Próbálok ember maradni mindig és minden körülmény között.
2010. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
90%

A főnököm zsidó, a feleségem főnöke zsidó, a politikában a legtöbb zsidó.A zsidókról nincs jó véleményem, fogukhoz verik a garast, kizsigerelik az embereket+ a mávot, a 23- ik ükunoka pereli fél európát, holokauszttal kapcsolatos törvényeket hoznak, mikor több, mint 60 éve volt,zsidó m.o. teljes vezetése, izrael katonailag fenyegeti a fél világot, emberiség rákja ez a nép.Rosszabb, mint a roma, mert nekik eszük is van.Ja, és szándékosan megvágják a p...üket. Miért szeressem őket?

Az én öregapám meg norvégiában halt meg.Szted kit érdekel?

Lehet, kártérítést kérek Norvégiától.

2010. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
46%
Csak az nem mindegy, hogy meghalt természetes halállal, vagy megölték-e? Kérjél kártérítést. Minden általánosítás ál és hazug. De nem baj: én mostantól utálom a Norvégiában meghaltakat, mert mi a p..csáért mentek oda, miért nem volt nekik jó semmi, miért....? PÁ!
2010. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
90%

"Csak az nem mindegy, hogy meghalt természetes halállal, vagy megölték-e? Kérjél kártérítést. Minden általánosítás ál és hazug. De nem baj: én mostantól utálom a Norvégiában meghaltakat, mert mi a p..csáért mentek oda, miért nem volt nekik jó semmi, miért....? PÁ!"


Te ilyenkor úgy igazán belegondolsz a dolgaidba? Normális vagy? Basszus szégyen ez az ország Kossuth, Széchenyi, Tinódi földeje mivé válik!? Nacionalista hordák martaléka lesz!

2010. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
23.14.....................
2010. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsi vagyok, hogy mikor találják ki, hogy a zsidó szó is büntetendő, ha nem zsidó mondja ki.
2010. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!