Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megtehetik ezt? Alkotmányosan...

Megtehetik ezt? Alkotmányosan joguk van ehhez?

Figyelt kérdés
A kormány megszavazta és BÜNTETHETŐVÉ!! teszi a holokauszt tagadást vagy annak lebecsmérlését,akár 3év szabadság vesztéssel is sújtható.Mi van?? Ilyen van?? Tehát nekem kötelességem elfogadni egy tényt még ha nem is értek vele egyet?Nem mondhatom ki?? Ez nem ütközik az alkotmányos rendszerünkbe? Szólásszabadsága,szabad vélemény nyílvánítás.Ez nagyon meglepett.Ennyire villámgyorsan megszavazták,bezzeg pl.a családon belüli erőszak ellen semmit nem tesznek,mert minden alkotmány ellenes:((((((((((((((
2010. febr. 22. 21:03
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
állítja / tagadja akart lenni
2010. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
64%

Emberek, nem kell védeni a ZSIDÓKAT, megvan a magukhoz mért eszük:Sikerült megszavazniuk a titoktörvény meghosszabbítását, meg a holokauszttagadás büntetését.És most őszintén: Kit érdekelnek a hülye zsidók?

Húzzanak vissza izraelbe, ne avatkozzanak bele a magyar nép dolgaiba.MSZP\SZDSZ\FIDESZ\MDF\LMP:

Izraelben lehet, hogy tilos tagadni a holokausztot, de bizony itt ha akarom, én tagadom(Egyébként nem tagadom, de ki nem szarja le őket?)Hülye zsidók, tönkre teszik az egész országot.

2010. febr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
91%
Élnek még túlélők. A nagymamám visszajött Auschwitzból. Látta. Ha neki nem hiszel, fotók tömege van a Yad Vasemben és lefogadom, hogy máshol is. Mit akarsz még?
2010. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

A holokausztot tagadni nem lehet, nem is kell tagadni.

Mindenki látott már fotókat, ahol halomba rakott halott emberek láthatóak. Vannak magyarok, akiknek elbeszéléseiből megtudhatjuk, hogy védtek és bújtattak olyan zsidókat, akiket el akartak vinni. Vannak magyarok, akiknek elbeszéléseiből megtudhatjuk, hogy a bújtatásért különböző büntetésben részesültek.


Nem a holokauszttal van a baj! Hanem azzal, hogy törvénybe iktatták ennek tagadását, de ha már törvénybe iktatták, akkor törvénybe kellett volna iktatni a kommunizmus áldozatainak tagadását is! Ugyanis a kommunizmus áldozatai számszerűen milliós nagyságrenddel nagyobbak voltak, mint a holokauszt áldozatai, és erről a "tisztelt ház" a kommunisták ott a parlamentben "megfeledkeztek". Na hát ez a baj. De ez elég nagy!

2010. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Nem érted, hogy a kommunizmus áldozatait miért nem vették törvénybe? Mert lehet, hogy ők nem zsidók.A zsidók hozták ezt a törvényt, a zsidók számára.(mszp-szdsz-fidesz-mdf-lmp)

2010. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

"Élnek még túlélők. A nagymamám visszajött Auschwitzból. Látta. Ha neki nem hiszel, fotók tömege van a Yad Vasemben és lefogadom, hogy máshol is. Mit akarsz még?"


A mamád konkrétan gázkamrás kivégzést látott a saját szemével? Felvehetném veled a kapcsolatot? Email?

2010. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg érdekes választ.

pro-kontra van igazság itt is ott is.Nekem inkább az szúrja a szemem,és nem érdekel,hogy-hogy van más országokban!!!

Hogy ez szerintem akkor is sérti a szólás és szabad vélemény nyilvánításhoz való jogot!!

2010. febr. 28. 16:50
 48/59 anonim ***** válasza:
"Kedves" 23.58! Szeretem az ilyen kérdéseket... Nyilván nem az én családomból hiányzik 6 millió EMBER. Az enyémből "csak" 2 hiányzik, 2 gyerek... Most lehet szidni.
2010. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
Tegnap 08.46! Hiába jött vissza a nagymamád, ezek az elvakult emberek úgyse hinnének neki.. Hiába hivatkozol Yad Vasem-re, azt se hiszik el. Az én nagynéném is visszajött Aushwitz-ból, haláláig szinte minden éjjel rémálmai voltak és sírva ébredt. Az én családomból két gyerek is koncentrációs táborban halt meg, az egyik halálának ismeretlen az oka, a másikat agyonlőtték. (Lehet örülni: nem gázkamrákban haltak meg...) Pont az ilyenek miatt őrzünk meg minden dokumentumot a holokausztról. Annak pedig, aki azt javasolja, hogy a zsidók menjenek Izraelbe, azzal közlöm, hogy 600.000 meggyilkolt zsidó MAGYAR volt!
2010. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz kárpótlást?

Zsidóknál ez a szokás.

2010. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!