Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki fogja nyerni a...

Szerintetek ki fogja nyerni a választást?

Figyelt kérdés
vagy kinek mennyi százalékot adnátok a győzelmére?
2010. febr. 12. 12:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Remélem a JOBBIK!!!
2010. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A közvéleménykutatásoknak alig lehet hinni. Emlékezzünk csak vissza, az EP választások előtt a Jobbikot 4%-ra mérték, majd amikor a választáson besöpört 15%-ot, hirtelen a héten már 9%-on mérték. Aztán nyáron kijelentették, hogy csökkent a népszerűsége a pártnak, holott gombamódra szaporodtak az alapszervezetek a megyénkben és hirtelen nem lehetett helyet találni a termükben.


Most már a Jobbikor 14%-on mérik, tehát ha eddig lefaragtak belőle, megvan a valószínűsége, hogy ez sem a valóságot mutatja. Pláne, hogy bizonyos közvéleménykutató cégek bizonyos pártokhoz közel állnak, pl. az egyik erősen fideszes. Érthető, hogy nem visz be maga elé más pártot, rontaná az esélyeit.


Egyébként szerintem nagy valószínűséggel a Fidesz nyer, de engem ez sem érdekel, legye így, csak a Jobbik kerüljön be.

2010. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Fidesz:54 %

Jobbik:25 %

Mszp: 15 %

Az összes többi: 6 %

2010. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!