Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azt már tudjuk, hogy a követke...

Azt már tudjuk, hogy a következő választást a Fidesz fogja nyerni 99,99%-s valószínűséggel. De vajon a Jobbiknak mennyi esélye van átvenni az mszp-től a második helyet?

Figyelt kérdés
.
2010. jan. 29. 17:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem bőven lekörözi a szocionistákat.
2010. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
56%
Én nem innék előre rá, még vannak bizonytalan szavazók bőven.
2010. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
47%
Túl nagyra becsülik magukat, annál nagyobb lesz a bukás. Reálisan nézzétek a dolgokat. Ne abból induljatok ki hogy itt a fórumon minden 2. jobbikos. Tudjátok 3 millió nyugdíjas országában élünk:)
2010. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Igen. Én is így látom. Szerintem minden esélyük megvan rá.

Habár jelenleg még az mszp "kormányoz", így azért elég kérdéses a dolog - általában választások előtt mindig megerősödik az épp "uralkodó" párt. Szerintem nagyon szoros verseny lesz.

2010. jan. 29. 17:51
 5/42 A kérdező kommentje:

17:51:

Na igen, a nyugdíjasok - öket a legkönnyebb irányítani. Képesek azért szavazni a másikra, hogy 2 konzerv májkérmmel többet tudjanak venni. Sajnos leginkább ők döntik el jövőnket.

22/F )

2010. jan. 29. 17:53
 6/42 anonim ***** válasza:
82%

Most úgy tűnik, hogy ez két nagyjából egyenlő párt, a véletlenen, meg a hátralevő kampány fordulatain múlik, hogy ki előzi meg valamennyire a másikat.


A Jobbik mellett szól az elkötelezett, biztos szavazótábor, akik elmennek választani tűzön-vízen át. Kis részvétel mellett (most ezt jósolják, de még változhat), ez nagyot dob a párton. Az MSZP meg abban bízik, hogy van egy hatalmas, belőlük kiábrándult bizonytalan tömeg, ami nem ment át egyik párthoz sem, és arra lehet elvi esély, hogy egy részüket visszacsábítsák, vagy hogy a nagy klasszikusra utaljak, felrázzák.

2010. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha Budapest, Heves, meg Komárom E. megyében nem lehetne szavazni, akkor a Jobbik biztosan megelőzné. :D :D

Jó, ezt csak hülyeségből írtam, hogy ha nem lehetne ott szavazni, na... ezt nem kell komolyan venni. :D

Csak azért írtam, mert ebben a 3 régióban a legerősebb az mszp... meg még Baranya..

2010. jan. 29. 17:56
 8/42 anonim ***** válasza:
30%
Én Fidesz párti vagyok, remélem sem a Jobbik, sem az Mszp nem jut sehova. Jobbik túl szélsőséges nekem, MSZP... na azt meg mindenki tudja....:)
2010. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk arra kíváncsi vagyok hogy hevesben mint hoz Vona. Nem is tudom ki ellen indul.
2010. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
37%
Az mszp legalább 30%-ot fog elérni,a Jobbik meg 10%-körül.Sokan nem veszik észre hogy ez még mindig Kádár népe,erős beágyazottsága van a magyar társadalomban az mszp-nek,nem véletlen hogy listán 1994 -óta mindig ők nyernek.
2010. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!