Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azt már tudjuk, hogy a követke...

Azt már tudjuk, hogy a következő választást a Fidesz fogja nyerni 99,99%-s valószínűséggel. De vajon a Jobbiknak mennyi esélye van átvenni az mszp-től a második helyet?

Figyelt kérdés
.
2010. jan. 29. 17:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
24%
Az uccsóval 100%ban egyetértek.
2010. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
15%
17:58assal. a 18:04rd vagyok. csak azóta írtak
2010. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Áááá.. 30-at biztos nem fognak elérni. Az EP-n 20-t sem értek el.

(jó, tudom, azért nem, mert alacsony volt a részvétel. DE! )

Én sok Jobbikost ismerek.. akik nem szavaztak az EP-n, de most majd fognak.) Azért nem szavaztak, akkor, mert egyszerűen lusták voltak kimozdulni. )

Szóval azért az összes Jobbikos sem ment ám el akkor szavazni, nem csak az mszp-vel van így.

Sőt... én sem mentem el akkor szavazni. Nem azért, mert lusta voltam, hanem mert nem értem rá... de most elmegyek.

(Jobbikos vagyok)

(bár inkább független, igazából egyikben sem bízom. Egyikben sem. De ez már más kérdés....

Szóval a Jobbik is tartogat meglepetéseket.

És sok olyan ismerősöm is van, akik régebben fideszesek voltak, most meg már jobbikosak. Olyan is van, akik régen mszp-sek voltak, most meg már jobbikosok, bár ezu tóbbiból kevesebb van..

2010. jan. 29. 18:07
 14/42 anonim ***** válasza:
68%

Emberek! Ha mindenki így gondolja, akkor tényleg veszett fejsze nyele! Többpártrendszerben élünk! Nagyon káros az a feltételezés, hogy az egyik, vagy a másik rossz fog bekövetkezni!!!

Én remélem, hogy minden hülye ovodás módjára viselkedő párt eltűnik a politikából, és ha ez azzal jár, hogy a jobbik győz akkor győzzön!


Szerintem nagyon jó esélyeik vannak, még a második helyre is!

2010. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem csak a 3.helyen lesz az MSZP után :(
2010. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 bumbi02 ***** válasza:
46%
mszpnek lesz minimum 30%a szerintem... jobbiknak 15 max 20... fidesznek talán 50..
2010. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
76%

Ja, mert az 1-2000 embert megkérdező közvélemény-kutatások ezt mutatják, és akkor ez már nyilván így is van, ugye? Hozhat még meglepetéseket a választás, pláne, hogy most kezdődik a kampány.

Azért az mindenesetre érdekes, hogy eddig minden választás előtt kiálltak egymással vitázni a miniszterelnök-jelöltek, most viszont sem Orbán, sem Mesterházy nem akar kiállni Vonával, mert ő "szélsőséges és náczi". Félnek a Jobbiktól, ez teljesen egyértelmű. Ha kiállnának vele vitázni, abból csak ők húznák a rövidebbet, mert Vona olyan keresztkérdéseket tenne fel nekik, amelyekre nemhogy válaszolni, de köpni-nyelni nem tudnának. Inkább marják egymást a plakátokon - első körben a nyugdíjak kerültek terítékre.

2010. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
59%
emberek, sok ígéret hangzott már el és még sok lesz de a fizikai melósokat egyík párt sem emlegeti ezért nem szavazok jelenlegi parlamenti pártra.
2010. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
51%
18:01 még mindig nem jöttetek rá, hogy a régi rendszert nem az mszp képviseli, hanem a Munkáspárt? Az mszp-nek semmi de semmi köze nincs a kommunista eszmékhez.
2010. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
27%

vonával nem azért nem állnak ki vitára, mert félnek tőle, hanem azért, mert minden normális demokráciában az ilyen jobbik- féle pszeudo- náci, szélsőséges politikai kalandorokat karanténba zárnak.

anno, le pen pártjának képviselőivel, amikor azok bekerültek a frania parlamentbe, a többiek nem álltak szóba, még a folyosón sem- egszerűen levegőnek nézték őket.

nálunk is ezt kellene tenni, de tartok tőle, ha a fidesznek szüksége lesz a jobbik szavazataira a parlamentben, akkor csendben együtt fognak működni. (ld. csurka féle banda...)

2010. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!