Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a Ti lakhelyeteken...

Szerintetek a Ti lakhelyeteken, körzetetekben ki fogja megnyerni a képviselői választást?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. szept. 29. 11:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem,melyik párttól. Fideszes, mszp-s, jobbikos, stb.
2010. szept. 29. 11:28
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk tuti, hogy független lesz a polgármester is meg az összes képviselő. Ezeket itt egyik párt se vállalja be :D
2010. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Mivel reálisan látom a helyzetet azt mondom, hogy sajnos Likud testvérpártja (fidesz) fog nyerni ebben a pesti körzetben


Az emberek elképesztően meg vannak vezetve, fogalmuk sincs, hogy mekkorát hibáznak. Ez van, talán majd egyszer felébred a magyar! Remélem nem lesz túl késő.


Szebb jövőt!

2010. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nálunk is a fidesz fopg nyerni, a polgármester nem is izgul. Persze ha nem így alakulna, akkor úgyis belenyúlnának belülről a választási cetlikbe, úgyhogy az egész csak színjáték igazából, de nem sokáig lesz ez már így!


Szebb jövőt!

2010. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nálunk az MSZP fog nyerni, Molnár Gyula, sok mindent tett a kerületért. Bár én nem rá fogok szavazni:)
2010. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Adjon az Isten!


Az a Molnár Gyula, akit egy ingatlan tulajdonjogának átruházása kapcsán hivatali visszaélés miatt gyanúsítottként hallgatott meg a Központi Nyomozó Főügyészség?


Szebb jövőt!

2010. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, az, de minden politikussal van valami, csak valamelyikre fény derül valamelyikre nem.
2010. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintetek a Jobbiknak mennyi esélye van?

Egyéb okokból kérdezem. Én nem megyek szavazni, mert valamelyik ismerősöm túlzásba vitte a politizálást és megundorodtam az egésztől...

2010. szept. 30. 06:11
 9/14 anonim ***** válasza:
A mi kerületünk polgármestere fideszes lesz, ez biztos, és rá is fogok szavazni, mert hihetetlen fejlődés ment itt végbe az elmúlt 4 év alatt.
2010. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a holdképű palánkkirály, mert ennek a sok balf.sznak ebben a városban ez is megfelel (fideszes jelölt amúgy).
2010. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!