Listán Jobbik, egyéniben Fidesz?
12.56 vagyok. Tök jó! Életemben először zsidóztak le! :)
Csak azért, mert kritikát fogalmaztam meg a Jobbik politikájával kapcsolatban...
Jó tudni, hogy a Jobbik az egyetlen, végső és kritizálhatatlan igazság letéteményese, akik egyedül hivatottak rá, hogy eldöntsék, hogy mi a jó nekem és még tízmillió embernek!
Kösz, de ilyenben már volt része ennek az országnak több rendszerben is a huszadik században, nem kérek belőle!
Ha kormánypárt lenne, akkor ez azt jelentené, hogy nem kritizálhatnám nyíltan a tetteiket, mert akkor idegen szívű és sötétben bujkáló judeobolsevikultraliberálisb@zinégercigányzsidóbérenc lennék, akit minimum átnevelő táborba kéne zárni!?
Jobbik,Jobbik.
Amúgy szerintem sem kell integrálni a cigányokat, mert ők maguk sem akarnak és aki nem akar azt nem is lehet.Az a megoldás hogy elhúznak az országból messzire. Remélem egyszer ezt is megélem.
Azelőtt multik nélkül is megvoltunk, most is meglennénk, ha nem tetszenek nekik a feltételek akkor takarodjanak innen. Tönkreteszik a gazdaságot, mert a kisvállalkozások döglődnek miattuk, ill. az áraik miatt.
Listán és egyéniben is csak a JOBBIK!
Szebb jövőt!
Mindenhogyan jobbik!
És igen: szebb jövőt. ;)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!