Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Listán Jobbik, egyéniben Fidesz?

Listán Jobbik, egyéniben Fidesz?

Figyelt kérdés
Én így fogok szavazni,jól döntöttem?
2010. febr. 8. 08:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha ezt a megosztást akarod, akkor inkább fordítsd meg. üdv.W
2010. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyéniben is Jobbik.
2010. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát, végül is... ide is nyalunk, oda is nyalunk, biztos, ami biztos. :)


Szebb jövőt, elvtársak!

2010. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Isten ments ...

Emberek, miért és kinek hiányoznak olyan radikális eszement gondolatok, amelykeet a Jobbik hangoztat?

Szerintetek valóban az lenne Európa? Nem hiszem, h előre jutnánk, de azt igen, hogy a Jobbikkal max tök jól körbe röhögtetjük magunkat, úgyse röhögtek még eleget a magyarokon.

2010. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Akkor te meg éhezzél!!!!!!!!!! Kit érdekel ki röhög rajtunk,mikor egy rakás szerencsétlenség az egész ország!!! Én nem tudom,hogy hogyan élsz,de bizony nálam sz@rság van.Dolgozom,lakáshitel,rezsi,gyerek.Már most minden bajom van,mert farsang,szülinap a gyereknek stb......sőt várom,hogy mikor kötik ki a villanyt mert belefulladtam!!!!!!!!

Egy egyedülálló anya

2010. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Listán jobbik,egyéniben az,aki szimpatikus(egyébként éppen ő is jobbikos,de lehetne más is éppen.)Én a saját érdekem szerint szavazok,őszintén szólva nem érdekel,hogy hány politikus akar jól élni...
2010. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó így... én is jobbikos vagyok, de ha egyéniben lenne egy nagyon szimpatikus fideszes jelölt és mondjuk a jobbikos nem lenne az, akkor az előbbire szavaznék...
2010. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

A Jobbik nem reálpolitikát hangoztat. Majd mi jól megadóztatjuk a multikat! Persze. Egy hatmilliárd fős világban, ahol nálunk nagyobb piacok és lehetőségek vannak és sokkal olcsóbb munkaerő milliók, majd mi fogunk diktálni olyan multiknak, akiknek némelyike egyedül is nagyobb pénzek és hatalom felett rendelkezik, mint sok ország...

Megoldjuk a cigánykérdést. Hogyan és miből? Egy tudás alapú társadalomba hogyan akarnak integrálni több száz ezer analfabéta vagy legalábbis funkcionális analfabéta embert?

Majd jön a csendőrség és növeljük a közbiztonságot. Aha. Hogyan? A tolvajok utána meggondolják, hogy lopjanak-e, habár máshoz nem értenek?

Újratárgyaljuk az államadósságot. És a kölcsönző majd a két szép szemünkért elenged és átütemez...

A problémákat amik az embereket leginkább foglalkoztatják felvetik, aztán úgy tesznek, mintha ők a megoldást is tudnák.

A reálpolitika számol a lehetőségekkel, ami a Jobbikra nem jellemző.

2010. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az általad reálpolitikának nevezett marhaság ugyanrról a tőről fakad, mint a megélhetési bűnözés és sok más hasonló fogalom: az elnyomó zsidó/bankár újarisztokrácia népbutító szüleménye. Az ilyen "nem kell vele foglalkozni, eleve halva született ötlet" hozzáállás az, aminek a mostani helyzetünket köszönhetjük és a "nem szabad feladni, tenni kell" hozzáállás amit a Jobbik képvisel az, ami leginkább közel áll az 1848-as hőseink gondolkodásmódjához és kivezethet a válságból. De hajrá, szavazz az MSZP-re vagy Likud Viktorra, várd a csodát. Vagy, ami még jobb, takarodj el az országból, az idegenszívűséged átsüt az írásodon, vár Jeruzsálem.
2010. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

09.53 annyit írt, hogy a Jobbik egy nevetséges párt. Erre:


"09:53-as metélt féreg, vár Európa akkor, el lehet innen menni, már a szeretett Gyurcsányod is megmondta, mire vársz? Ilyen hozzáállással TE vagy az, akire nincs szüksége az országnak."


A Jobbik természetesen nem zsidózik soha, mert nem antiszemita, de aki nem ért egyet velük, az "metélt féreg". Nem csak hogy "metélt féreg", hanem Gyurcsány követője, hittársa, eszmebéli jóbarátja, ahogy azt a "szeretett Gyurcsányod" szöveg is mutatja. Sőt mi több, aki nem Jobbikra szavaz, vagy aki nem ért egyet a Párttal, az jobb is, ha takarodik az országból. Persze az, hogy a Jobbik kirekesztő volna, csak rágalom.


Az ilyen, és ehhez hasonló tahó, böszme hozzászólások miatt tart ott a Jobbik, ahol tart, mert maga mögé állította az ilyen primitív vadembereket, akik csak abban tudnak gondolkodni, hogy vannak a tisztaszívű jobbikosok, meg a kommunista zsidó idegenszívű liberálisok. Ez a Jobbik szavazótáborának túlnyomó többsége. Aztán persze vannak értelmes, kulturált jobbikosok is, akik politikailag korrekt álláspontot képviselnek. Ők vannak kevesebben.


A baj az lesz, hogy ha a Jobbik bejut a parlamentbe, és ugye bejut, akkor rövid időn belül el kell dőlnie, hogy kik lesznek többségben, és semmi sem garantálja, hogy nem ez a primtív, "velünk vagy ellenünk" vonal lesz az erősebb. Ez pedig az ország mai megosztottsága mellett csak mélyíti konfliktusokat, arról nem is beszélve, hogy az ilyen megnyilvánulásokon (metélt farkincákat már Morvai Krisztina is emlegetett) Európa már nem röhög, ahogy 09.53 írta, hanem elborzad.


Ezért nem szabad a Jobbikra szavazni.

Lehet lepontozni... :)

2010. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!