Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mik az előnyei,...

Szerintetek mik az előnyei, hátrányai annak, hogy a FIDESZ van hatalmon?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Hátrány:

-korrupció

-lenyúlások

-mutyizások

-stadionépítések ahelyett, hogy oktatást, egészségügyet fejlesztenék

- álnemzetiesség

- álszabadságharc, Magyarországon harcol, de Brüsszelben mindent aláír amit eléje tesznek


Előny:

-Az MSZP eltűnésének a megsegítése

-liberális ideológia egyre inkább háttérbeszorítása

2014. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ja, elsővel egyetértek, annyi javítással, hogy a gazdaságot is taccsra vágja ez a marha banda.
2014. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Hátrány:

Röghöz kötés

Magánnyugdíjaknak annyi

Munkanélküliség

Stadion(kórház,stb helyett)



Előny:

Fideszeknek jó.

2014. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Elony: sokat szereplunk a kulfoldi hirekben.

Hatrany: vagy a viccrovatban, vagy a korrupcion es autokrata rezsimen szornyulkodo rovatban szereplunk. :)


Tovabbi elonyok: a masodik legnagyobb magyar varos London, es a harmadik nemsokara Berlin lesz! Eljen a vilaghatalom!

2014. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Előny: -

Hátrány: Minden

2014. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Előny:


- Végre Orbán Viktor a miniszterelnök, az egyetlen magyar, aki megérdemli ezt a tisztséget. Remélem sokáig fog még uralkodni, éljen soká!


- Soha nem látott mértéket öltött a gazdagság és a jólét. Látom az embereket az utcán, hogy már nem tudnak mit csinálni a pénzükkel. Hamarosan jön egy újabb rezsicsökkentés, és még több pénzünk lesz.


- Sokkal nagyobb a közbiztonság, mint valaha is volt. Ezt látom az embereken is, és látom hogy sokkal boldogabbak.


- A gazdaságunk az egekben! Végre a magyar gazdaság lett az európai gazdaság motorja.


- Végre tekintélyt szereztünk külföldön is, már egyre több ország néz fel ránk.


Hátrányok:


- A fidesz ellenes bűnözők nem hagyják abba a szitkozódást, eléggé unalmas már.



A fidesz a lehető legjobb párt kerek-e világon, remélem ők lesznek kormányon még sok-sok évtizeden át, és megvalósítanak mindent, amit csak meg szeretnének valósítani. Én mindenben támogatni fogom őket. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

2014. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"- Soha nem látott mértéket öltött a gazdagság és a jólét. Látom az embereket az utcán, hogy már nem tudnak mit csinálni a pénzükkel. Hamarosan jön egy újabb rezsicsökkentés, és még több pénzünk lesz."

Te most komolyan ezt látod???

2014. szept. 22. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Előny:

- már majdem elfelejtettem, milyen diktatúrában élni

- sosem értettem, hogy a kultúrált német nép, hogyan tudott egy Hitler mögé felsorakozni

- korábban nem tudtam, mi az a populista demagógia, most már ezt is pontosan tudom

- a hazaszeretetembe megerősödtem, hisz korábban tudtam volna válaszolni arra a kérdésre, hogy miért szeretem a Hazámat, de most nem tudom mit szeretek rajta, csak úgy szeretem, és ez igazibb szeretet (Páli értelemben)

Hátrány:

-??? talán a fentiek

2014. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os biztos valami elitvárosban lakik :D költözz borsodba, és ellenőrizd le a közbiztonságot, és az emberek arcán lévő boldogságot :D
2014. okt. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!