Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azok akik áprilisban a Fideszr...

Azok akik áprilisban a Fideszre szavaztak vajon már megbánták?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 18:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

# 19


Na ahhoz a 2000-hez tegyél hozzá még egy 0-át,és kijön a normálisabb eredmény.

Amúgy nem hinném,hogy 12 évesen annyi rálátásod lenne a dolgokra,biztos anyud meg apud jól keres,és jól jártatok az egykulcsos adóval. Mert ha nálam is ez lenne a helyzet,én sem dumálnék,de elfogadnám,hogy vannak ,akik rosszul jártak vele. És sajnos nagyon sokan rosszul jártunk vele. Ennyit erről.

2014. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Egy meseszép ***** válasza:
Senki sem járt rosszul vele, a gazdagok kevesebbet fizetnek, a nem gazdagok, pedig ugyan annyit. És ezt csak a média kapta fel, ugyan annyi ember hagyja el az országot. A szüleim is fideszesek, de direkt elmondták, hogy nem fognak politizálni, mert azt akarják, hogy saját véleményem legyen. És nem vagyok hozzá fiatal, mert látom, hogy ki igen és ki nem szavaznak a fideszre, úgy értem milyen körből kapnak szavazatokat és milyenből nem. Úgy érzem már most gondolkodnom kell a jövőmön hiszen csak 6 év és saját magamnak kell pénzt teremteni.
2014. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Egy meseszép ***** válasza:
Ja és nem vagyok agy mosott, nézzük meg 20 év múlva ki keres többet! :D
2014. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Erről beszélünk. Totálisan nincs rálátásod. Az ország nem csak pestből áll. Amíg te meg még néhány % család jól él, addig az ország háromnegyede létminimum közelében, vagy alatt.


A vicc az az, hogy ti a többkulcsos adóval is jól élnétek, viszont a vidék meg fellélegezhetne végre.


Viszont ti ezt nem akarjátok, ami arra enged következtetni, hogy önzőek vagytok. Ennyi.

2014. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Egy meseszép ***** válasza:
Tudod a fidesz 48 százalékot szerzett, majd 56-ot, tehát az ellenzéknél is erősebb. Vidéken is rengeteg szavazójuk van, én is vidéken élek. Az egykulcsos adóval a gazdagok jobban jártak, a szegények pedig ugyanúgy. És ne tegyél úgy, mintha az ellenzékben többen lennének.
2014. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
25-ösnek: Szerintem 12 évesen ku***ra nem látsz rá a helyzetre, és nem is értesz hozzá. Majd ha elmész dolgozni, és meglátod a bruttó/nettó fizetésedet hiddel, te is a többkulcsos adóért rinyálnál. Mert ugye ez százalékot jelent, és nem mindengy hogy bruttó 200.000-ből megkapsz 100.000-et, vagy 3.000.000-ból 1.500.000-et. És ebbe nincs 70.000 svájci frank hitel. Neked szerintem nem kéne politizálnod 12 évesen, menj vissza legozni, vagy ha nem tetszik, felőlem politizálhatsz, de akkor éjjel-nappal a mai politikát kéne bújnod, hogy megértsd azt, amit 6 év múlva a saját bőrödön, (és megélhetéseden) fogsz megtapasztalni. A FIDESZ szerintem csak azért tudott győzni, mert a sok kisnyugdíjas, az olyanok, akik már kétséges hogy megélik a következő választást, a FIDESZre csak olyanok voksoltak. A 2/3-ot is csak azért kapta meg, mert Orbán a saját javára megváltoztatta a választási törvényeket, ugyanis érezte, hogy szorult a hurok a nyaka körül. Arról nem is beszélve, hogy az Európaibb kifejezést akkor tiporta romba a kedvenc kis Orbánod, amikor kijelentette, hogy kommunistának kell lenni, és olyanokról kell példát venni, mint Oroszország, Kína, vagy India. Gondolom erről vagy nem hallottál, vagy a 12 éves fejeddel nem bírtas értelmezni, csak hallgattál a szüleidre.
2014. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Egy meseszép ***** válasza:
Ismétlem, a szegényeknek UGYANANNYIT, a gazdagoknak kevesebbet kell fizetniük. Nem szoktam legózni, inkább nem dedós dolgokat csinálok. Én a szellemi képességeimet figyelembe véve sohasem fogok rosszul keresni. Én teljesen saját magam látom át a helyzetet és arra a pártra fogok szavazni, ami nekem kedvez, hiszen minden ember így szavaz. Nem mondtam, hogy orbán a kedvencem, ő is egy csaló, stadion építő hatalommániás, de az emberek többsége szerint ő a legkevésbé rosszabb. Továbbá eléggé sajnállak, hogy itt a nyár közepe és egy gyereket nem tudsz leiskolázni, ráadásul a betűtévesztéseidből látszik, mennyire ideges lehetsz. Nem tudom mit vársz. Fletó, aki eladta az országot, vagy ludas bajnai, esetleg az adócsaló MSZP? Hát, ha a jobbikra szavazol, azt megértem, de nincs túl sok esélyük, mert sokan rasszistának, gondolják őket, meg ott van kovács béla... A többi pártnak meg végkép nincs esélye. Minden esetre szerintem ne írj többet, mert nehezedre esik egy gyerekkel vitatkozni, úgy látom!
2014. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Egy meseszép ***** válasza:
És még valami: lehet, hogy te se vagy még 18 éves, hogy így hétköznap írogatsz, vagy valami nyávogó tanár vagy, vagy a munkád közben sunyiban a gyk-t nézegeted!
2014. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Fogalmazhatunk úgy is, hogy a fidesz betartja azt a választási ígéretét, hogy egy millió új munkahelyet teremt, csak:

- a verzió: itthon, összesen lesz ennyi...;

- b verzió: ebből, külföldön, már hatszázezer meg is valósult...!

2014. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!