Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jövő áprilisban melyik pártra...

Jövő áprilisban melyik pártra teszed le a voksodat?

Figyelt kérdés
:)
2009. okt. 29. 07:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
26%
mszp
2009. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
51%
jobbik!!!!!
2009. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
69%
lesz*rom ki lesz de ha a jobbik akkor kiköltözök finnországba feladom a magyar állampolgárságot megváltoztatom a nevem hogy ne tudjanak kapcsolatba hozni ezekkel a "magyarokkal"
2009. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
:O utolsó hozzászoló! de miért? amúgy magyar származású vagy, vagy csak egy Magyarországon élű külföldi.?
2009. okt. 29. 10:44
 5/46 anonim ***** válasza:
42%
jobbik...és elég szégyen az, hogy valaki magyar létére nem a saját nemzeti értékeket tartja szem előtt...de ha valaki el akar menni innen, már rég meg lett mondva: el lehet menni...nekem nem fogsz hiányozni
2009. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Én is jobboldali vagyok. Jobbikra adom le a voksom.

Bár azon csodálkozom, hogy vannak olyan emberek, akit mégegyszer be lehet csapni, mivel ismét az mszp-re szavaznak.

De hát ez van...

Akinek nem inge ne vegye magára...

2009. okt. 29. 12:17
 7/46 anonim ***** válasza:
39%
Egyikre sem. Nem hiszek a demokráciában, és azt sem hiszem, hogy demokratikus úton ki lehetne söpörni a zs.dóbandát. A Jobbikra azért sem szavazok, mert nyilas érzelmű vagyok, ők meg elhatárolódnak tőlünk. Mellesleg amúgy sincs sok idő hátra a "vér és a vas korszakáig". Tudom, ez olyan fenyegetésnek vagy őrült apokaliptikus víziónak tűnik, hát igen, sokszor eljátszották már ezeket a jelszavakat, sok katasztrófában nem hittek az emberek, de egyszer mégiscsak eljött. Erre kell felkészülni.
2009. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
34%

időpontja: ma 12:46


Szerintem + nem vagy nyilasérzelmű, hanem csak azt a látszatot akarod feltüntetni, hogy nyilasok is vannak az országban. (Pedig nincsenek!)Jópár barátom zsidó és becsületes kétkezi munkát végeznek, ők is elítélik azt amit a cionisták csinálnak, világuralomra akarnak tőrni!


Utóírat: "Hitler felesége is zsidó nő volt!"

2009. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Na azért a zsidó az zsidó, akármennyire is kétkezű munkával keresi a kenyerét benne csörgedezik a zsidó vér.A zsidók már eladták fél Magyarországot vagy azóta már az egészet?

Mi jogon is?!, Magyarország a magyaroké!!!! Az összes zsidónak Izraelben a helye. Az edelényi polgármesternek igaza van,ős is tudja mindezt.

Persze, aki fellép a zsidók ellen, és próbálja felnyitni az emberek szemét, hogy mit csinál az országunkal ez a nép, aki nem csak a Föld, de az Univerzum leggonoszabb lénye, azt abban a pillanatban elnyomják , anteszimetiának és egy fajgyűlölőnek nyílvánítják, kimagyarázzák magukat.

Az a nép, aki az ördöggel!sátánnal kötöttek paktumot.

Ja persze országunk miniszterelnöke természetesen zsidó,na meg korrupt ember. még ha fél is, ki a MNB elnöke?

Ezek már világuralomra törtek és szervezik a háttérhatalmat.

2009. okt. 29. 13:41
 10/46 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem + nem vagy nyilasérzelmű, hanem csak azt a látszatot akarod feltüntetni, hogy nyilasok is vannak az országban."


Nyilasnak neveztem, de a hungarista a jó jelző! És nem bértollnok, spicli vagyok képzeld, bár nálatok a szallonnacionalista radikális oldalon ez nagyon divatos szlogen tudom, aki nem ért egyet veletek az ügynök. A másik, hogy mi hungaristák nem létezünk? A Becsület Napját nem tudom akkor ki szervezi. Mellesleg ott az MNA és a PHM, kb. sehol nem vagytok hozzájuk képest, az MNA is 20 évesnél idősebb.



"(Pedig nincsenek!)"


Előbb kifejtettem,no comment


"Jópár barátom zsidó és becsületes kétkezi munkát végeznek,"


Jaja, tudom, most jön a sablonduma, "vannak jó zsidók is" szöveg. És még ti vagytok radikálisok, gratulálok. Én nem nevezném magam radikálisnak, ha zsidókkal barátkozok. Annyira jó barátok hogy be is házasodnátok szívesen oda, mi? Aztán még ti akarjátok megőrizni a magyar vért? Bravo.


"ők is elítélik azt amit a cionisták csinálnak, világuralomra akarnak tőrni!"


Aha, megint a józsidós szöveg. Nem volt elég az elmúlt 50 év? Kapitalizmus, kommunizmus, ugyanúgy ők irányították, ahogy ma is ott vannak a "nemzeti radi" oldalon, most ennek van konjunktúrája, hát ebből fognak szelet. Ismerős ez is nagyon.


"Utóírat: "Hitler felesége is zsidó nő volt!""


Ja, persze, meg Hitler is, meg Szálasi is, meg Imrédy is,ez is de nagyon ismerős propaganda valahogy. Akit ki akarunk golyózni, akit el akarunk áztatni, annak hirtelen találunk valamit a múltjában. Mindenki zsidó volt, meg most is mindenki az nem? Még az is aki nem az. "Persze"...Vagy miért kell hirtelen zsidózni mindenkit? Így polkorrekt a mondanivaló igaz? Meg ezzel lehet menni a parlamentbe, így majd nem bántanak titeket a zsidók.


A végére: nagy a különbség köztünk hungaristák, és közöttetek szallonacionalisták között.

Ti meg akartok felelni az ellenségnek. Mi le akarjuk győzni őket.

2009. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!