Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jövő áprilisban melyik pártra...

Jövő áprilisban melyik pártra teszed le a voksodat?

Figyelt kérdés
:)
2009. okt. 29. 07:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
39%
LMP !!!
2009. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
8%

Annyi butaságot beszéltek.

MIÉP nincsen, drága Csurka Pista bácsi szétlopta az egészet.

Eva Braun bajor származású volt, de tök jó, hogy valaki hall fél füllel valamit és tényként terjeszti, hogy zsidó volt.

A hungarizmus fő ideológusa Szálai Ferenc volt.

A Jobbiknak meg semmi köze a hungaristákhoz, csúnya náciakhoz, de még a Horthy rendszert is durvának találják.

Kicsit kevesebb Tv és több olvasgatás, önálló gondolat gyerekek!

2009. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg egyre kevésbé valószínű, hogy elmegyek szavazni... :(


Ahogy itt látom, hogy a magyarok megint hajbakapnak egymással, lehet, hogy a magyarországi választáson majd valami osztrák vagy szlovén pártra fogok szavazni. De lehet, hogy németre vagy oroszra.


Itt van egy szájbatekert kérdés, amire csak annyit kellett volna mondanotok, hogy "Fidesz/Jobbik/Mszp/Szdsz/Akármi", de ehelyett történelmi vitát nyittok arról, hogy mi is a hungarizmus meg ki is a náci, meg mindenkit lepontoztok, aki épp nem arra szavaz, amire ti.

Na meg megint egymást szapuljátok.


És még utána csodálkoztok, hogy csökken az ország lakossága, mert mindenki akinek van egy csepp esze, itthagyja, mivel nem kér ebből a trágyadombból.


Komolyan mondom, jó volna már, ha valami külső hatalom idejönne, utána jól pofánb*szná az összes felet - beleértve a baloldalt, jobboldalt, meg a többit is.

Utána végre kussolna mindenki, és tenné a dolgát, ahelyett hogy hol a tüntetéseken hajigálja a köveket, hol meg b*zifelvonuláson vesz részt.

Már lassan ott tartok, hogy visszasírom az oroszokat, a törököket meg a Habsburgokat is, hogy végre rakjanak már rendet ebben a putriban, mert mi magyarok nem vagyunk tá képesek... :(

2009. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az ezredik ilyen kérdés és mindig egy jobbikos teszi fel. Unalmas és ha ne add isten valaki nem jobbikos belekötnek. Érdekes nem.
2009. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
24%
Jobbik
2009. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
39%
Fidesz-KDNP
2009. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
24%

"Ez már az ezredik ilyen kérdés és mindig egy jobbikos teszi fel"


Azért teszik fel többször a kérdést mert ez véleménykutatás.Az emberek többségének a véleménye pedig folyamatosan változik.Tehát ez nem olyan kérdés amire örök érvényű és változatlan választ lehet adni.Tehát a kérdés sem ugyanaz csak ugyanarra vonatkozik.

2009. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem csak olcsó kampány. Folyamatosan köztudatban akkarják tartani a pártott mert a jobbik nem szerepel a hírekben.
2009. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
32%

"lesz*rom ki lesz de ha a jobbik akkor kiköltözök finnországba feladom a magyar állampolgárságot megváltoztatom a nevem hogy ne tudjanak kapcsolatba hozni ezekkel a "magyarokkal"

"


JÓ UTAT! :D

2009. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
42%

MSZP.

Miért?

Engem becsaptak? Nem! Tandíj? Aki autóval ájr a rohadt egyetememre az fizessen, én mivel járok? Busszal!. Sokszor gyalog egyetemvárosig, mert nicns buszjegyre pénzem. Én nem fizetek tandíjat, és nem is fizettem volna.


Vizitdíj? Sírtok? Akkor majd nem lesz kórház.


Van még valami?


Gyurcsány?


Ugyan már... lári -fári. :)

MSZP FOREVER.

2009. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!