Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azok akik áprilisban a Fideszr...

Azok akik áprilisban a Fideszre szavaztak vajon már megbánták?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 18:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
9-es: Pedig többen vannak az ellenzékben. A probléma csak annyi, hogy nem egy helyen. Tehát tévedsz.
2014. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem bánták meg, a legtöbb olyan sötét, hogy fel se fogta mit csinál.
2014. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Egy meseszép ***** válasza:
0%
Megjegyzem, hogy a parlamenti választásokon a fidesz 48 százalékot szerzett, illetve az EP választásokon 56 százalékot kapott, ezt a két adatot látva tekinthetjük úgy, hogy a fidesz erősebb az ellenzéknél.
2014. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Nem, még nem bánták meg, ahhoz gondolkozni (is) kellene.

Még nem vagyunk a gödör alján, van még lefelé.

Még nem előzött meg az összes, hasonszőrű ország.

Még nincs feudalizmus (majd lesz); még nincs rabszolgaság (lesz majd az is).

2014. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Egy meseszép ***** válasza:
Hát kedves előző, elég sötét vagy...
2014. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok sötét, a helyzet az!
2014. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Egy meseszép ***** válasza:
0%
Tudod a fideszre cégigazgatók, villatulajdonosok, olyan emberek, akik sikeresek, illetve boldog nyugdíjasok, akár nem túl tehetős, de boldog családok szavaznak. Azért az ilyen emberek tudnak gondolkozni! Az ellenzékre pedig, munkások, boldogtalan nyugdíjasok, szegényebb emberek szavaznak, szerintem inkább ők nem tudnak gondolkozni, nem véletlen, hogy nem túl tehetősek. Ráadásul a fidesz eredményei magukért beszélnek...
2014. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

# 17


Te setít! évente egy városnyi ember hagyja el az országot,ezt nevezed te eredménynek??

2014. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Egy meseszép ***** válasza:
0%

Tudod évente 2000 ember hagyja el az országot és ez az előző évekhez képest normális. Én is fideszes vagyok és én is külföldön fogok majd állást keresni, de rendszeresen haza fogok látogatni. És a fletó által felvetetett devizahitel-bankcsalásos "áldozatoknak" az orbán-kormány egy csomó pénzt fizet vissza. Az ország egyre inkább kezd "Európaiabbnak" tűnni, az infláció nulla, fletóék után rendbe tették az országot, és még sorolhatnám... Bár vannak negatívumok is, de az kevesebb, mint az előző kormánynál



És még valami. Én 12/F vagyok és mégis sokkal kevésbé ingerülten tudom leírni a véleményemet.

2014. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Hopp egy fidelitasos agymosott :D Fiatal vagy te még ahhoz, hogy átlásd az ország helyzetét. Maximum pestét látod.
2014. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!