Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbikosokon kívül ki...

A Jobbikosokon kívül ki tudja, hogy minek az évfordulója van ma? Ki emlékezik meg MÉLTÓN erre a JOBBIK-on kívül?

Figyelt kérdés
A Fidesz biztosan nem, elég ha csak a Barackfa c. zenét meghallgatja valaki és a szövegét értelmezni próbálja... egy gagyi, elfuserált szám és "ünnepség" (a minisztérium írta a saját honlapján az ünnepség szót) nem hiszem, hogy méltó ehhez a naphoz...

2014. jún. 4. 08:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Na hát én nagyon örülök neki, hogy az LMP meg a Munkáspárt is foglalkozik ezzel... EZÉRT KÉRDEZTEM. Nem állítottam, hogy csak a Jobbik emlékezhet meg erről méltóan...


Meg szerintem annyit a skatulya-agyúzásról, hogy bizony az Antijobbikosok még inkább skatulyáznak (pl. amit most össze hordtatok, jobbikos sztereotípiát - én se ragasztgatok sehova magyar jelképet jobbikoskánt, egy vasúti térkép van a falomon, meg a kokárdám a parafa-táblára tűzve, amit március 15-éken szoktam felvenni...)

2014. jún. 4. 16:49
 22/28 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon nem lenne jó nekem ha rövid soraimból nemtörődömséget olvasna ki valaki,de megtudtam: a törököktől még többet vettek el akkor,mint Magyarországtól. Persze,hogy fájdalmas ez a veszteségünk minden magyar érzelmű embrnek. Gondolom azoknak alegfájdalmasabb akik ez miett szülőföldjükön lettek idegenekké.

Úgy gondolom a világban dúléó háborúk miatt minden népnek van fájlalni valója. Sajnálatos tény ez,és aligha lehet megoldani. Köszönhatő ez Clemenceaunak és néhány más francia politikusnak.

2014. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Joe Makepeace ***** válasza:
34%

IMÁDOM a franciákat.

Egyébként Gyurcsány 53! Happy birthday Fletó!

2014. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem csak a franciák a hibásak. Az összes kisantant állam, az ő képviselőik, politikusaik beszélték rá az angolokat, franciákat erre...
2014. jún. 5. 07:21
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

Vérem lázítja mekkora tájékozatlanság van egyik-másik ember tört. ism.-ből.

Ép az angolok,amerikaiak tették szóvá azt az aljasságot amit csináltak a győztesek bosszúvágyból. Sajnos Clemenceau nagyon jól tudta forgatni a szavakat,s így nem sikerűlt ezt (nem őt) jobb belátásra bírni.

Szomszédaink mind ellenségünkké lettek (vajon meddig még?) Nem szoktem könyvet olvasatlanul letenni. de ezt, "békeszerződésről" szólót nem tudtam végigolvasni.

Sátoraljaújhelynél van két kis folyó, a Ronyva és a Rozsva Akkor kérdezték cseheket: "hajózható az?" "Hajózható" volt a válasz. "Akko ott az lesz a határ" (Vágták rá ( a.........) Az a kis folyó van úgy,hogy nyáron kiszárad. Norm. vízállásnál egy nagyobb gyerek átugorja

Nem tudom sikerül-e lemondanom a politikárol,de nem egyszer van úgy,ha csak arra gondolok,meg a politikusokra (napjainkban Gyurcsány, Bajnai, Mesterházi) felfordul a gyomrom.

2014. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem totál mindegy melyik párt, hogy emlékezik, nagy része nem több mint reklám, hogy megmutassák mennyire " törődnek " a dologgal, lehet szereznek vele pár szavazót és ennyi.
2014. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 PHP de kóder! ***** válasza:
vesszen triatlon!
2014. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy Tranont nem felejtjük,mint ahogy Mohácsot sem: "Nemzeti nagylétünk nagy temetője Mohács."De vajon jut-e lőbrre az aki örökíti magában a fájdalmat?

Inkább: "...Hass,alkoss,gyarapíts,s ahaza fényre derül".

2014. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!