Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbikosokon kívül ki...

A Jobbikosokon kívül ki tudja, hogy minek az évfordulója van ma? Ki emlékezik meg MÉLTÓN erre a JOBBIK-on kívül?

Figyelt kérdés
A Fidesz biztosan nem, elég ha csak a Barackfa c. zenét meghallgatja valaki és a szövegét értelmezni próbálja... egy gagyi, elfuserált szám és "ünnepség" (a minisztérium írta a saját honlapján az ünnepség szót) nem hiszem, hogy méltó ehhez a naphoz...

2014. jún. 4. 08:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

"Persze, hogy tudja rajtuk kívül is.

Csak a normális embereket nem érdekli."


Ha igazából érdekli is, nem ez lesz a létezésük középpontja. Nem ezt matricázzák az autójukra, varrják a vállukra, és írnak tele minden fórumot ezzel. És ugyanolyan magyarok lesznek.

2014. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Én éltem Írországban, ott is el van csatolva Írország Északi része. Persze anno ezt szavazással döntötték el.

Sokan várják, hogy egyesüljön a két rész, de nem ez tölti ki a mindennapokat.

Én jobbikos szavazó vagyok, de Trianont már békén kéne hagyni. Ha holnap visszakapnánk az elcsatolt részeket, akkor mi lenne? Nagy káosz.

Mikor az elcsatolás volt, akkor is megmondták, ha behozzák azt a több millió magyart, akkor az ország nem tudna mit kezdeni velük. Leginkább éhen haltak volna.

Viszont ha most vissza kapnánk, adnának mellé 5 millió szlovákot, meg jó pár románt is, meg osztrákot, horvátot.

1 éven belül lenne itt nem kis hiszti, meg lázongás.

A másik.

A régi Nagy Magyarország volt az egyetlen olyan rész, ahol az alapvető 5 dolog megvolt, ami minden háborúhoz kell. Elég sok bányánk volt.

Stratégia oka volt ennek a darabolásnak, és itt nem fog változás történni. Nekem se tetszik, de ez van.

De ha vissza is kapnánk holnap mindent, abba belepusztulna ez az ország.

Mi nem vagyunk Oroszország, nem tudunk másoktól földeket elvenni.

2014. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nem tudjuk, de ha végre elmondanátok, akkor megtudnánk.
2014. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

#11


Jobbikos vagyok de nincs az autómon matrica, a vállamra se varrattam rá, és egy fórumon sőt sehol sem hangoztattam még hogy milyen szomorú dolog volt Trianon.

2014. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Golan Trevize ***** válasza:
48%
Az méltó megemlékezés, ha hamut szórok a fejemre, és megszaggatom a szakállam meg a kaftánomat?
2014. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Az LMP több városban is megemlékezéseket tart, tartott, ma pl délután 5-kor Szombathelyen a helyi szervezet, tegnap pedig Budapesten Scifferék

"A trianoni döntés különös évfordulójához érkeztünk, hiszen éppen idén van száz esztendeje, hogy kitört az I. világháború. Itt az ideje árnyalataiban is feldolgozni közös múltunkat, egységként tekinteni a huszadik századra és benne erre a korszakra is, és megérteni az összefüggéseket. Az I. világháború kitörésének pillanatában eldőlt Magyarország sorsa is, mely később nemzeti tragédiához vezetett.


Ennek fényében emlékezzünk Trianon évfordulójára a Przemysl emlékműnél, ahol beszédet mond többek közt Hajdu Mária, az LMP emlékezetpolitikai szakszóvivője.

Időpont: június 3. (kedd), 19 óra

A megemlékezés helyszíne: Margit híd, budai hídfő, Przemysl emlékmű előtt (a hídfő déli oldalán lévő parkban)"


[link]

2014. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
32%
Draga jobbikosok...a multkor a kuruc in-foson Adolf szulinapjat unnepeltek.Szoval koszi,de nem kerunk az o megemlekezesuk- unnepsegukbul ...
2014. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%

"Én jobbikos szavazó vagyok, de Trianont már békén kéne hagyni."


Nagy hülye is vagy. Kétszeresen. Nem szabad a szarjobbikra szavazni, a trianoni határokat pedig újra kéne rajzolni, hogy a külhonba szakadt magyarság a földjével együtt területileg hozzánk, az anyaországhoz tartozzon. Azon történelmi magyar területek persze nem kellenek vissza, ahol a magyarság jócskán kisebbségben él. Az senkinek nem volna jó.

2014. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
91%

A Magyar Munkáspárt, bemutatva az oda vezető okokat, tetteket:

[link]

2014. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%

Jaj, annyira imádom ezt a "felejtsük el Trianont, és ne foglalkozzunk vele" dumát..

Én meg azt mondom, hogy felejtsük el a holokausztot és ne foglalkozzunk vele.

Az egyik a Magyarok hülye vezetői miatt történt, a másik a Németek hülye vezetője miatt. Mi a különbség? :)


És igen is meg kell emlékezni erről, ez a világtörténelem egyik legnagyobb gaztette.

2014. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!