Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet, hogy ilyen kevés...

Hogy lehet, hogy ilyen kevés a szavazója a Jobbiknak?

Figyelt kérdés
Eddig csak azt hangoztatták, hogy milyen erősek és nyerni fognak. Ennek ellenére nem ez van. Azért ennél nagyobb szavazótáborra számítottam.

2014. ápr. 6. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Európától való elszakadást hirdet, halálbüntetést meg cigányirtást. Elég szomorú ha nem látjátok hogy ez nem okés
2014. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

de most amúgy mi van Magyarországon? a magyarok tartják el a cigányokat akik nem dolgoznak hanem a családiból élnek

ez így rendben van?

sztem nem, nem akarok én cigány irtást sem halálbüntetést de ezt kellene valahogy megoldani meg azt hogy a magyarok pénze itt maradjon Magyarországon mert ha jól tudom adókedvezményt( vagy nem tom mit kaptak a külföldi cégek munkáltatok) és éhbérért dolgoztatják a magyarokat

ezen kellene változtatni mert pl: a magyar ember kimegy tescoba aldiba lidlibe vásárolni mert ott "olcsóbb" és láttam már hogy a városban egy kisboltban ugyan azt a terméket ugyanazt a márkájú dolgot ugyanakkora kiszerelésben 1000 Ft-vel olcsóbban kaptam meg mint a tescoban

sokszor drágábban lehet megkapni az ilyen nagyobb szupermarketekben a dolgokat mint coopban vagy bármelyik kisebb üzletláncban és ez a szomorú mert sokan észre sem veszik és drágábban veszik meg és a pénz nagy része amit ott elköltött megy ki külföldre

2014. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

amúgy nem olyan kevés a szavazója a jobbiknak csak a fidesz nagyon megvette azokat akik külföldről szavazhatott mert ő adta nekik ezt a lehetőséget és ezért terméseztessen ő kapta a szavazatok nagy részét

meg hát a sok agymosott öreg nénike csak azt vette észre hogy nemrég volt rezsicsökkenés stb

ezért már el is hitte hogy tényleg tesz vmit az országért a fityisz

sokan azt hiszik hogy milyen rasszista idők lennének ha a jobbik kerülne hatalomra(megjegyzem én is tanakodtam rajta de remélem nem)mert sztem az a párt akinek van esélye legyőzni a fityiszt ez az 1 párt van és aki az ország érdekeit nézi nem a sajátját. Mind a fityisz mind az ellenzéki összefogás elcsalja az ország pénzét

nem értek annyira a politikához de azért a hülye is észre veszi vagy talán mégsem, lásd a fityisz ismét közel 2/3 győzelmet aratott -.-



arra lennék kíváncsi hogy mennyi szavazatot kapna a fityisz ha 65 év felett nem lehetne szavazni vagy nem teljes értékű szavazatnak számítana


mert ebben van a fidesz ereje az öreg hiszékeny nyugdíjas bagázsban

2014. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nincs kevés szavazója csak a többihez képest kevesebb. Egyértelmű, hogy az egész bunda volt és pont ezért én kétlem, hogy 4 év múlva minden másképp lesz..
2014. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
tséűn mert neonáci rasszisták? Ja igen
2014. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
-.-
2014. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kis lökött, azt hitte, mármint Vona Gábor, hogy a facebook-os like-olói többen voltak mint a FIDESZÉ, ezért biztosan nyer. FIDESZ-esek általában nem nyilatkoznak, nem sztároztatják, hogy azok.
2014. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem csodálom XD


meg 1részt az öreg nagyik nem igen tudják még a böngészőt sem megnyitni XD

2014. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fiatalok is szavaznak a fideszre. Öregek sajnos mszpsek és sok tájékozatlan fiatal beveszi a jobbik "bucimaci" szerű újságjainak a mondanivalóját. Nem az ők hibájuk, több tájékoztatást kéne adni az embereknek erről a pártról.
2014. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!