Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak itt meleg jobbik...

Vannak itt meleg jobbik szavazók? Ha igen 4lmondanák hogy miért támogatnak EGY olyan pártot ami jogaik ellen kampányol?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Én csak annyit mondok, ha magyar vagy a Jobbikra szavazol...

A többi csak kizsákmányol...

2014. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

A felvonulás és a ripacskodás ellen "kampányol", nem a "jogaid" ellen. Tartsd otthon a szexuális beállítottságodat, csak rád és a párodra tartozik, és akkor nem zavarsz senkit. A Jobbikot se.


És ami már ezerszer el lett mondva: Jobbik nem egyenlő kuruc.info.

2014. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz?
2014. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
A felvonulás az tényleg undorító. Tényleg miért nem vonulnak fel a zoofíliások is és basznak meg egy csorda kecskét a város közepén?
2014. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"ha magyar vagy a Jobbikra szavazol"


Miért van az, hogy egy ismerősöm sem magyar, aki a jobbikra szavaz?

2014. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
De legalább a jobbikra szavaz, ha nem is magyar
2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Most nézd meg... Jobbik jobb választás mint a fidesz.

A fidesz lopja a pénzt, meg nagyon szereti a cigányokat.

Megvernek egy gyereket, aztán "csak játszottak" a cigányok

ez a bíróság válasza

2014. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre, még nem támogatom a Jobbikot. Sokan azért teszik, mert szibériában akarják a cigányságot tudni...
2014. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En bi vagyok es jobbikra szavaztam. Miert? Mert az orszag szempontjabol oket tartom a legjobb valasztasnak.
2014. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is biszexként rájuk szavaztam, mert a hazám fontosabb, nem az egyéni érzelmek.

A párt hivatalból egyébként nem utálja a melegeket és a diszkriminációjukat sem tűri (ezt a 80 oldalas választási programjukba is beírták), de úgy gondolják - mint ahogy én is - hogy ez magánügy, nem az utcára való önmutogatósdi és gyereket meleg pár nem nevelhet fel egészségesen... Egyébként Morvai Krisztina régen sokat tett a melegek jogaiért, ezt mégis nem említik meg a meleg szavazóiknak a mocskos baloldali összeborulás... Az meg hogy a Jobbik szavazók közt vannak homofób gyűlölködők is, nem egyenlő a párt álláspontjával!! Senkiről nem lehet ítéletet mondani pusztán a rajongói alapján...

2014. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!