Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik párt rasszista?

A jobbik párt rasszista?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 00:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%

Szar ember vagyok?

Na me màr!

Ha minket magyarok onnan Hollandiából, Belgiumból as ottani liberalism szidók szidnak és bármit kitalálnak hogy leégessenek minket Magyarokat, azért kérlek had gyülöljem öket.

Amugy meg most néztem vissza.

Rossz linker raktam be (van egz egész könyvtáram as szerintem félre kattintottam.

Ezt akartam:

2014. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem as ortodoxokat utálom csak készitettem belölük egy elödást aztán azért volt a kép amit akartam az often van a:

[link]

2014. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem rasszista.

Viszont a nemzeti gondolkodást a rasszista cimkével lehet leginkább fenyegetni.


Az igaz, hogy vannak kényes etnikai problémák, és sokan nem mernek hozzájuk nyúlni pont e miatt.

A Jobbik bátorsága ez ügyben kifejezetten imponáló.

2014. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

Röviden: nem, de van benne valami.


A "rasszista" nem igazán fejezi ki jól azt, ami a Jobbikra jellemző. A rasszizmus klasszikus formája leáldozóban van ("mi fehérek mekkora királyok vagyunk, bezzeg a feketék/sárgák/rézbőrűek micsoda egy alsóbbrendű népség").


De attól hogy valaki nem rasszista, még nem biztos hogy a végsőkig toleráns. A Jobbik szimpatizánsai és képviselői érezhetően máshogy viszonyulnak a zsidó és meleg emberekhez, ami valahol a normális (=leszarom hogy meleg vagy zsidó, nem is beszélek róla, egyszerűen nem téma) és a durván rasszista (neo)náci viszonyulás közé esik. Pl. milyen dolog már, hogy Vona kijelentette: ha kiderülne hogy zsidó felmenői vannak, akkor lemondana. Ez nagyon gáz. Illetve milyen már, hogy Dúró Dóra, Novák stb. jobbikos képviselők szobája ajtaján kint van egy kuruc.infós plakát, a párt tagjai nyilatkoznak a kuruc.info-nak stb., a kuruc.info-n meg külön menüpont a "holokamu", egyből kiszúrja a szemem, plusz most is egyből látok egy dávid csillagot (repülőn). Ezek árulkodó dolgok. Mózes nem foglalkozott ennyit a zsidókkal, Freddie Mercury meg a melegekkel.

2014. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem rasszista csak bűnözés ellenes. Ellenben egyes pártok pont azokat az áldozatokat tartják rasszistának, akinek már meggyűlt a baja pár rejtett erőforrással. Ugyanitt megkérdezném, hogy Szögi Lajos családja kapott-e kártérítést?
2014. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]

Nézzétek meg, aztán lehet lepontozzni ti szerencsétlenek.

Még hogy szar ember vagyok..

Voltam kint Izraelben, mielött még valaki a "mindent elhiszel az internetnek?" el rohanna le engem.

Láttam dolgokat, beszéltem emberekkel, nyilván angolul, néhány zsidó tudott németül meg héberül, angolul csak kezdetlegesen beszéltek.

Kegyetlen embereknek mutatták be nekem a Palesztínokat, holott nem azok, épp fordítva, kegyetlen gyülölettel beszélnek a zsidók róluk, palesztínnel nem volt alkalmam beszélni.

Az utcán rám ordítoztak mert kamera lógott a nyakamban.

Szóval van tapasztalatom a toleranciájukrol és a világ képükröl.

Ennyi. Gyerünk le pontozni.. Férgek.

2014. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem,nekem pl nagyon szimpatikus párt! Végre aki tényleg a nemzet érdekét akarja.:)
2014. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!