Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki nyerné az április 4-ei...

Ki nyerné az április 4-ei vitát? Orbán vagy Vona?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 10:42
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
74%
Mivel Orbán egyetlen érve a nácizás, Vona viszont tételesen fel tudja sorolni a fidesz baklövéseit, be nem tartott választási ígéreteit. Egyértelmű, hogy miért fosik Orbán kiállni, nem?
2014. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
75%

"2006-ban Gyurcsány volt kormányon, és lealázta Orbánt, Gyurcsány nyert egy újabb 4 évet"


szerinted lehet,szerintem épp fordítva volt

2014. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

20:40


Láttad is a vitát, vagy csak szimplán biztosan az a jó, ami Orbánnak pozitív? Ha abban a vitában azt mondod, hogy Orbán volt a jobb, akkor túlságosan fanatikus vagy, ami nem tesz jót neked.

2014. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
azt mondom h egy ilyen vita mindenkinek szubjektív,nem volt olyan h vki nyer ebben vagy veszít,mindenkinek a saját gyereke a legszebb,
2014. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Mszp,Fidesz rabló bandák..
2014. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
65%

Engem már csak az érdekelne, hogy kit érdekel ez igazán? Én az LMP-re fogok voksolni, lehet, hogy hülye vagyok, de akkor is jobb, mint két majmot nézegetni, mikor a TV-ben méregetik a farkukat... Nem lenne semmi értelme, sőt felesleges pénz kidobás.

Orbánt lehet támadni azért, amit elcseszett, Vonát lehet támadni azért, mert EU ellenes pártot irányít. Az EU majd 8000 milliárd forintot adott nekünk az elmúlt 7 évben, támogatásképpen. Pályázatokra. Lökjük el ezt magunktól? :)

2014. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
19%
ja igen hüha kaptuk a pénzt az EU-tól és ezzel olyan függést sikerült kiépíteni velük amiket évtizedek során se fogjuk tudni elszakítani...Amúgy egyértelműen Vona nyerne mert neki van programja nem úgy mint az MSZP-nek és a Fidesznek akik csak a sarat dobálják és ezzel kampányolnak...Komolyan emberek nézzetek már magatokba!!!Csődbe ment a Malév!20-ról elsőnek 25-re majd a ennek a gyökérnek a kormányzása alatt(aki mellesleg azt mondta hogy csökkenteni fogja)27%ra emelkedett az ÁFA!,az Euró ára az egekben.Az Áfa szinte már dobogón van az európai államok közt olyan magas.ÉS ezt a majmot akarjátok újra választani??Jobban teljesítünk!!Etiópiához képest ja...Ja és ez hülyeség hogy az ellenzék előnyben van mert ők mondhatnak bármit a jelenlegi kormányról(tudnának is bőven ne féljetek Fideszesek)de ti most azt hiszitek a jelenlegi kormánynak nem lehet programja??4 évre kell programot csinálni nem 10 évre mert annyira azt hiszi Orbán hogy addig is miniszterelnök marad....24 éve egy helyben szarakszik az ország szerintem ideje haladni a korral és tenni is a problémák ellen!!
2014. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
14%

Kedves Fórumozók!


Ne szórjuk egymásra savat! Gondolkozzunk együtt. Két nagy párt bizonyított. A harmadik jelentős pártnak miért nem lehet adni egy esélyt? Mi rosszat tett az ország ellen a Jobbik? Olvassátok el a Jobbik programját: [link] Szép, kidolgozott tiszta kampány. Egyre több értelmiségi: jogászok, közgazdászok állnak a párt mellé. Nem véletlen. Reagálva a 2 millió baloldali szavazóra.... Erre azt tudom mondani, hogy ettől a baloldaltól mentsen meg minket a Jó Isten! Igen lehet jó a baloldal, de nem Magyarországon. Sajnos ki kell jelenteni: egy bűnbanda. Nem szeretném őket szidni, nem az én stílusom.A vitáról csak annyit, ha lesz, akkor nézzen mindenki bele Vona Gábor szemébe, ha lát benne hazugságot, akkor szavazzon másra. Nem fogtok látni! :) Én arra kérek minden választópolgárt, hogy menjen el szavazni! Olvassa el a Jobbik programját! Tegye a szívére a kezét: és szavazzon az érzése szerint! Köszönöm, hogy leírhattam. Üdv Mindenkinek:


egy magyar érzésű fiatal, leendő pedagógus

2014. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
26%
lehet úgy is magyar vki h nem jobbikos??bocsánat h ükapáim is itt éltek,de mivel nem a jobbikra szavazok ezért hazaáruló vagyok!köszi
2014. márc. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 HUN_Sector ***** válasza:

Vona azért nyerné meg, mert a fidesznek nincs programja, amivel érdemben válaszolhatna a Jobbik kidolgozott akcióterveire. Azaz van fideszes program, amit ma orbán két szóban letudott: "folytatni fogjuk".

Komolyan ilyen pártra szavazna valaki? AZ elmúlt 4 évet is ad-hoc kormányzás jellemezte, azért is vagyunk ekkora slamasztikában.


Érdemben nem szólna hozzá a vitához, kitérne a válaszadás elől, ahogy a kormányzati kommunikációban megszoktuk már az évek alatt. Jobb esetben szajkóznák az elmúlt 8 év mantrát.


Válaszolva röviden a kérdésre: Orbán elbukná, Vona megnyerné. Ezért is nem áll ki ellene.

2014. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!