Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kedves Magyarok! Miért vagytok...

Kedves Magyarok! Miért vagytok ennyire ír ellenesek? Az Ír Sziget - elsősorban az Ír Köztársaság - nem csak Francis Tobin-ból áll!

Figyelt kérdés
Aljas, korcs féreg-emberek - lásd a Béke korábban háborítatlan félszigetét, Norvégiát - mindenhol élnek, bárhol élhetnek.

#ír-ellenesség
2014. jan. 15. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

22:52-nek

Ugye észrevetted, hogy ez a hozzászólás is sértő, bántó volt az írekre nézve?

28 éve élek Írországban, én egészen mást tapasztaltam.

2014. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pedig a legtöbb ír érti az íróniát (haha), ezért nem sértődik meg ;)
2014. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, én éltem 5 évet Írországban, a legtöbb sajnos a egy tapló paraszt volt, főleg a válság után. Ha nem ír vagy, akkor lengyel. Szerintük.

Persze akadtak normálisok, de ők negyven felett voltak.


De ezt, amit te állítasz sose láttam, vagy hallottam. A legtöbb magyar tán a térképen se tudná megmondani hol van Írország.


Mondjuk nem tudom jogsi szabályokkal mennyire vagy tisztában, de egy teszt megírása után autóba ülhetsz, majd rá 1.5 évre kaphatsz teljes jogsit, és száguldozhatsz.


Ja, hogy mennyire békések javaslom a Temple Bart, szombat hajnalban :D Vagy a St. Stephen Green környékét, na ott láthatsz békeszerető íreket, ahogy részegen verik egymást.

Vagy bármelyik este Summer Hillt, és Ballymun-t, ahol kocsigat égetnek és lőnek egymásra, a drogosok az utcán lővik magukat.


Éltem ott és elég sok dolgot láttam, de azért vannak durva dolgok, és durva emberek. Nem utálom őket félre ne érts, de azért elég sok Tobin féle van náluk.

Vezeti egyik se tud, csak a taxisok 10%-a, ezt minden télen tapasztaltam, mikor leesett a hó.

2014. jan. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusak az írek(a köztársasági írekre gondolok elsősorban, nem az angoloknak behódolt írekre), mert még mindig nem adták fel az egész Ír sziget egyesítését.
2014. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8%

Fizetett bérkommentelőkről és trollokról még nem hallottál?

Melyik bolygón élsz?

2015. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!