Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek rossz ötlet lenne?

Szerintetek rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Én úgy fogom csinálni,hogy 2014-ben az MSZP-Együtt-PM-re szavazok,hogy minél nagyobb esély legyen leváltani a Fideszt. Viszont ha ez megtörtént,akkor utána 2018-ban pedig a Jobbikra fogok szavazni,mert őket támogatom. És minden szavazat számít,ezért fogom így csinálni.Az MSZP-EGYÜTT-PM sokkal erősebb jelenleg,mint a Jobbik,és szerintem minden szavazat számít a Fidesz leváltására. Kérem a véleménnyilvánítás kultúriasságát,tehát nem kell az,hogy ez buzdítás,hogy többen szavazzanak az Együtt-re stbstb.. ezeket hanyagoljuk, normál véleményeket várok róla.
2013. nov. 30. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A ballibsik mindent bevetnének a Jobbik ellen, ha hatalomra jutnának.

Lehet törvényt is hoznának ellenük, így előfordul, hogy 2018-ban nem lenne kire szavaznod.


Ők nagyon izék, filoszemiták.

2013. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy ha 2014-ben az MSZP-Együtt-PM fog győzni, már 2018-ban nem lesz jobbik :D


Mellesleg én vígan fogom szívni a marhianát a heroinnal, mivel a PM bevezeti

2013. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. hozzászóló,hogy érted,hogy bevezeti? :D

Egyébként szerintem pont ezaz,hogy ha marad a Fidesz,akkor megint 4 év telik el úgy,hogy teljesen beleszólnak az emberek dolgaiba,és folyamatosan a politika körül fog forogni minden. Azért ez nem volt az előző kormányok idején ennyire így,de ezeknek állandó szereplési vágyuk van..

2013. nov. 30. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

"Az MSZP-EGYÜTT-PM sokkal erősebb jelenleg,mint a Jobbik" Ne higgy a közvélemény kutatóknak 2010-ben is 6%-ot jósoltak a Jobbiknak és 17%-uk van

2013. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: jelenleg nagyon apró az esély kormányváltásnak 2014-es választások során. Amennyiben ez mégis bekövetkezne, a FIDESZ embereit bebetonozta már minden fontos pozícióba, az új kormány egyszerűen nem tudna érdemben kormányozni. Tehát szavazhatsz ahova akarsz, FIDESZ fog maradni.

Ellenben MSZP-t támogatni amikor Jobbikkal szimpatizálsz elég nagy ellentmondás. Pont azokat támogatnád akik...

2013. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PHP de kóder! ***** válasza:
en _nagyon_ remelem, hogy a jobbik 2018-ban mar ott lesz, ahova valo: a tortenelem pocegodrebe
2013. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!