Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem lehet az orbáni...

Miért nem lehet az orbáni kormányzásról semmiféle kritikát hallani?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen eltűntek a médiában kételyek és a bírálatok.

Ennyire jól csinál a kormány mindent,vagy senki nem mer semmit szólni,mert rögtön leváltják?


2013. nov. 19. 14:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Azt el tudom képzelni hogy valahol számít a fideszesség a munkahelyen, de azért ne általánosítsunk ennyire. Ha pl. én vállalkozó lennék és lenne x alkalmazottam, magasról leszarnám a politikai nézeteiket, csak dolgozzanak jól.
2013. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

utolsó, nyilván nem az ilyen esetekről beszéltem

viszont ha mondjuk építészvállakozó lennél, és egy komolyabb önkormányzati létesítmény építését pályáznád meg, akkor azért elindulna a "vizsgálat" ellened, hogy vajon milyen szimpatizáns vagy

2013. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Nem azért nem lesz munkád ha felvállalod, hogy fideszes vagy akármilyen vagy mert éppen azok vannak kormányon.

Az emberek részrehajlóak és ha én teszem azt fideszes lennék és nekem kéne választani 2 jelentkező közül és tudnám hogy melyik milyen párti, akkor persze, hogy inkább hajlanék az én oldalam felé, nem? Persze személye válogatja, hogy kit mennyire befolyásolnak ezek a politikai dolgok, én nem vagyok annyira elvakult jobboldali, hogy pl ne legyenek baloldali barátaim, mert ENNYIT NEM ÉR EZ A SZAR POLITIKA!

2013. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyit tényleg nem ér ,hogy valaki a politikai nézetei miatt a teljes baráti körét elveszítse. Pedig ez nagyon gyakori lehet manapság,ha valaki politikai pályára téved.Ennyit nekem nem ér,de sokaknak az anyagi okai miatt megéri az is. Erkölcsileg azért ennyire rossz a politikusokról kialakult közkép.
2013. nov. 20. 10:03
 25/39 anonim ***** válasza:

pedig elhihetitek, hogy nagyon sokat nyom a latba az, hogy milyen szimpatizáns vagy

mondjuk ez nem meglepő, értelemszerűen az összes párt célja az, hogy mindenki őket támogassa, de a fidesz ezt rá is erőszakolná az emberekre ilyen módon

a kommunista időkben elvertek az ávósok, ha felvállaltad a más nézeteidet, ma csak jól megszopatnak, ha munkát keresel... végülis ez is egyfajta demokrácia

nagyon sokan beszélik már azt is, hogy jövőre a választásokon írni fogják, hogy ki ment el szavazni és ki nem

és aki nem, annak reszeltek, mert biztos hogy nem fideszes

2013. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Oké,és ha elmegy és érvénytelent szavaz,vagy másra szavaz ?

Csak az számít hogy elmegy,vagy nem megy el.???

Attól még nem biztos,hogy fideszes.

2013. nov. 20. 11:16
 27/39 anonim ***** válasza:
igen, de ha nem megy el, akkor viszont BIZTOS, hogy nem fideszes érted?
2013. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Hát ez elég érdekes logika.

Attól,hogy a zászlót kiakasztom ünnepnap,nem biztos hogy fideszes vagyok!Érted..ugyanez.

2013. nov. 20. 11:50
 29/39 anonim ***** válasza:

egy kis kampány a végére


aki nem akar önkényben élni, nem akarja, hogy a családja, baráti köre önkényben éljen, annak EL KELL MENNI SZAVAZNI, mert ha otthon maradsz, azzal csak orbánt tartod hatalmon


ha szavazol, akkor csak a demokratikus ellenzéki összefogásra szavazz, mert csak ők tudják megverni a fideszt, ha a jobbikra, vagy lmp-re, vagy bárki másra szavazol, azzal csak orbánt tartod hatalmon


ha szavazol a demokratikus ellenzéki összefogásra, akkor listán az EGYÜTT-PM-re szavazz, hogy ne csak az orbánékat győzzük le, hanem a szocik is csak másodikak legyenek, hogy végre fejeződjön be ez a 20 éves mszp-fidesz háború

2013. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Na jó. Ezt nem kellett volna. Majd én eldöntöm kire szavazok.

Szavazni én úgy szoktam,hogy a magam meggyőződéséből,nem beszólításra,vagy SMS-ben küldött parancsra.

Az elemzéssel egyébként egyetértek.

2013. nov. 20. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!